Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ход 4 - 1925 г.

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Ами айде де. Предавайте. Че някои вече напират за отчета
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #47
      Odzava написа Виж мнение
      Ами айде де. Предавайте. Че някои вече напират за отчета
      Айде ама хорхе ги прави - не аз. Каквото трябваше да предам аз отделно(Колумбия) вече трябва да си го получил. Може ли също така да ми сметнеш и корабчетата дето си поисках по-горе(сметни ги по увеличени с 50% цени за ускорен строеж) - сори, че те тормозя но си стискаш калкулаторите, за да знаем как да планираме разходите за натам.
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        #48
        Това е публичната тема...
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #49
          Imperial написа Виж мнение
          Това е публичната тема...
          За това и не се прострях в подробности. Знаят колкото трябва и нека пък да се подзверят за какво иде реч. Може пък да е атомна подводница с Трайдънт D-5
          Last edited by Sailor_Malan; 04-01-2009, 13:11.
          Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

          Comment


            #50
            ехооо, има ли живи тук?
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #51
              Тъй като явно тая игра няма да я бъде, Одзава ме помоли да заключа всички форуми и да ги отворя за всички, скоро ще може да виждате подфорумите на всички отбори.
              <<..........>>

              Comment

              Working...
              X