Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доклади на канцлера на хазната (икономическия министър).

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Това е логично решение и предвид факта, че така корабите ще се появяват в най-бързия възможен срок (по-бавностроящите се да бъдат започнати първи).

    Армията ако пак й дадем 4 ТП колко пари ще й трябват?
    Last edited by Sturmfuhrer; 07-10-2008, 15:55.
    Канцлер на хазната

    Comment


      #47
      2300+5% от Чили
      1900+5% От Холандия миналия ход + 1900 за този ход.

      Предполагам че отново ще имам 8 ТП за този ход, така че ще разпиша довечера какви точно ще са арзходите на флота да ги имаш черно на бяло. От франция ще се доредим ли пак за 1 ТП?

      Comment


        #48
        На мене ми трябва 1ТП за 12-те съединения и 1ТП за новата ескадрила бомбардировачи, която искаме да създадем. Само не знам колко ТП ще ми излезе модернизацията. Така че би трябвало най-много 3ТП.
        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

        Comment


          #49
          Разходите ми ще са горе долу следните:
          Общо за строежи 8 ТП. 37796 х.ф. Отделно около 32000х.ф. за издръжка на флота.

          Кажи ако трябва да се орязват.

          Comment


            #50
            Уточнявам неща с Одзава, но като гледам това е на върха на възможностите ни.

            Като цяло май тоя ход отново ще излезе добре от финансова гледна точка. Обаче ми се струва, че след 2 години икономиката ще започне да ни създава сериозни проблеми. Увеличават се издръжките и тн, а парите ще намаляват.

            По този случай един въпрос към военните министри и председателя. Има ли някое място в света, където евентуално да покажем малко зъби и военна мощ? И да припечелим нещичко от там?
            Last edited by Sturmfuhrer; 08-10-2008, 10:44.
            Канцлер на хазната

            Comment


              #51
              Можем ли ската няколко танкера и въглищни кораби за презареждане на флота при дълги пътувания?

              Comment


                #52
                Доколкото разбирам от Одзава, ще трябва да пускаме целия ход на 16-ти, тъй че аз да си попитам пак за TP-тата. Мисля да наблегна повече на лекити сили сега, така че ако на Шеленберг му трябват повече точки за войската, мога да се задоволя и със 6 ТП мисля. И ако може да предвидим няколко танкера/въглищни кораби за презареждане на флота.

                Comment


                  #53
                  проблема е че нямаме май икономически министър а аз нямам много време да се ориентирам къде какво и как в икономиката... така че ... ще видя какво ще мога да направя но не обещавам нищо


                  Dark Galaxy ---> GoodKnight

                  Comment


                    #54
                    Лошо. По принцип като гледах преди докладите май 10 ТП винаги оставаха свободни. Тъй че поне за тях е въпрос на преразпределени какво ще ги правим.

                    Comment

                    Working...
                    X