Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ХОДОВЕ

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ХОДОВЕ



    За да е по лесно да следим ходовете си а и предполагам на водещия така ще е по лесно, в тази тема да пускаме какво ще се поръчва за хода.
    Last edited by von Danitz; 23-08-2008, 22:10.

    The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

    The 2 minute war - FallOut

    #2
    Внимание, Одзи, закачам първи ход с изчисления, да ти е на разположение от по-отрано

    Comment


      #3
      Аферим - браво. Може ли да получа файла в .doc формат и без екселските таблици. Тях бих искал да ги получа във файла, който получихте като начален.
      До тук сте се справили на 99,9999%
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #4
        Разбира се, както ти е удобно: Прилагам ги. Само таблиците съм ги извадил в отделен хмл- документ, който е в архив, но от Уорда не ги махам защото става неразбираема каша. Ще ти ги пусна и на пощата.

        Comment


          #5
          II ход

          Comment


            #6
            Даниц, както превъзходно си описал дислокацията на флота, би ли ми изпратил подивизионно дислокацията и на Армията и Авиацията?
            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
            Неизвестен руски адмирал

            Comment


              #7
              не би, това е секретна информация ха ха ха
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                #8
                Квот можах...

                Comment


                  #9
                  ЗАБЕЛЕЖКА:
                  За разузнаването - във файла пише 82 агенти, всъщност са
                  Общо агенти – 76 = 641 хил. фунта
                  Мисля, че Даниц е копирал грешната крайна сума на агентите, мисля че 76 излизат.
                  Одзава, за всеки случай провери сметките там.
                  „Аз, Драгомир, писах.
                  Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                  Модератор на раздел "Военна Авиация"

                  Comment


                    #10
                    Ще резна по 1 агент от операция и ще го агласим.
                    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                    Неизвестен руски адмирал

                    Comment


                      #11
                      Тая вечер ще пиша хода. Ако някой нещо има да добавя, да си каже. Война за момента няма.

                      Comment


                        #12
                        Аз си имам по принцип молбите за операцията за Анкоридж:
                        4 есминеца Момо
                        4 есминеца Камикадзе
                        ако може един ЛКР с 2 КРЛ за да прикривам входа във фиорда (сегашните ми КРЛ са твърде бавни за съвместни действия с ЛКР-та според мен)
                        1 полк брегова артилерия (сега имам само 1, няма да стигне )
                        1 разузнавателен полк авиация
                        Виждам, че разполагам в момента с 2 пех. дивизии, 1 арт. полк (сухопътен), 2 бригади морска пехота в Парамишу, 1 в Аомори. Последно смятах малко да вдигна силите за атака на 2 дивизии, 2 бригади и полка. Иска ми се да остане нещо в Аомори (в Курилите задължително ще оставя 1 бригада гарнизон), за това моля да създадеш дивизия в Аомори или да предислоцираш някоя там.

                        И както винаги досега моля за подводници + създаване на самолети-артилерийски коректировчици излитащи от кораби

                        П.П. Като прочетеш това го изтрой да не цапа темата. Аз днес май ще отида на Кендо за да се почувствам една идея по-японец, след 2 gmt до 4-5 gmt ме няма.
                        „Аз, Драгомир, писах.
                        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                        Модератор на раздел "Военна Авиация"

                        Comment


                          #13
                          След дълги консултации, шев и кройка, имаме и трети ход

                          Comment


                            #14
                            Получихме, половината ход

                            Ще видите, че са се поосаферили в Тихия океан американците, но по Шлифенски казано, само се набутват още по-дълбоко.

                            Вторият ми коментар на първо четене е , стегнали са Гуам, а в Алеутите разузнават, което означава, че може да сменим малко приоритета.

                            Comment


                              #15
                              Напълно сериозно заявявам че ако Водещия не вземе мерки да стегне американския отбор, аз ще напусна играта и ще изразя своето недоволство публично. Това е обида и неуважение към всички останали играчи които навреме си предават ходовете. никакви оправдания от прекомерна заетост не могат да реабилитират отбор от 4-ма души. Какво ще рече това че били заети - ние кво да не сме мързеливи нехранимайковци. Който се е хванал на хорото да спазва ритъме! Не виждам с какво сме виновни ние за тяхната безотговорност и защо те не плащат за нея. Не като да е първия път в който тандема Албирео-Имперец развалят играта (не е нужно да търсим далеч - последната игра на Воланд). Просто е ненормално в рамките на вече две седмици албирео да е толкова зает че да не може да разпредели 3-4 кирливи подразделения в тая забравена от бога Колумбия! Това е възмутително! Също толкова възмутително колкото и че Водещият толерира това!
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment

                              Working...
                              X