Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Външна политика - Кухнята за отровната риба “фугу”

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Одзи, недей така сега, всичко беше в съвсем понятен вид. Да са живи и здрави американците.

    Comment


      #62
      Британия изкарва на пазара 3 стари линкора 2 броненосеца и 10-тина бронирани крайцера (в перспектива още 10 катера) - замислих се дали не можем да ги ползваме в целите на блокадата ... доколкото разбрах основния им минус е скоростта, което не е много важно за кораби които ще организират блокада ....

      така че помислете и кажете ако може да се възползваме някак да почвам да договарям ...
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #63
        Може ли да помолиш за пълните характеристики на корабите?

        И моята отдавнешна мечта - има ли някакви качествени есминци и подводници в цялата история?
        „Аз, Драгомир, писах.
        Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

        Модератор на раздел "Военна Авиация"

        Comment


          #64
          неа, само това предлагат - ще питам за характеристики.
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #65
            ЛК Азинкур - 27500-30250 тона водоизместване, броня : борд 0-229, палуба - 0-65, кули 229-305 каземати - 152, рубка - 305. въоръжение 14х305, 20х152, 2х76, 2х533 торпеда

            ЛК Нептун - 19800-22720 тона водоизместване, броня : борд 0-254, палуба - 0-76, кули 229-280 каземати - 152, рубка - 280. въоръжение 10х305, 16х102, 4х47, 2х467 торпеда

            ЛК Нептун - 18110-21845 тона водоизместване, броня : борд 0-280, палуба - 0-102, кули 280 каземати - 152, рубка - 280. въоръжение 10х305, 28х76, 3х457 торпеда

            2х ББ клас Лорд Нелсън - 16090-17820 тона водоизместване, броня : борд 0-305, палуба - 0-76, кули 178-203 каземати - 178, рубка - 305-254. въоръжение 4х305, 10х234, 5х457 торпеда

            скрости забравих - съответно 27,1; 25,9; 25 и 23,7

            другите по-късно
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #66
              Това са сапунерките им,айде няма да трошим грешни пари. И без друго нямаме други класове, само това ни трябва.

              Comment


                #67
                Не може ли да купим единия и в случай на планирана от нас война да започнем трансфера му през Панамския и там да го гръмнем? Даже така може да се мине без купуването, британците даром могат да ни го дадат. Или самоубийствен обстрел на бента? Все пак са 14 305мм-ки.
                „Аз, Драгомир, писах.
                Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                Модератор на раздел "Военна Авиация"

                Comment


                  #68
                  Вижте, всичко може, въпросът е, какви са ни целите, кажи на британците и те може и сами да го направят.

                  Но ако Америка сложи 15 ЛК на филипините, плюс миноносци и крайцери, сме до там. така че да мислим сериозно по главните цели - Филипините и ...Аляска

                  Comment


                    #69
                    Даниц, ние сме японци, можем да се оправим с всичко, дори и с 15 ЛК на Филипините.

                    Моля давайте поръчки за диверсии и дипломатически поводи за 2-ри ход Утре-другиден ще пусна какво смятам да правим като операции. Тъй че сега приемам заявки.
                    „Аз, Драгомир, писах.
                    Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                    Модератор на раздел "Военна Авиация"

                    Comment


                      #70
                      До тук никакви реакции на блокадата. Ако не броим картинната галерия, която се заформя в американското посолство. А не беше това целта...

                      Comment


                        #71
                        ами или ги мързи да се занимават или просто са се отказали от Китай То това бешелта - да ги удари по икономиката - мсля че ще изпещят когато първите им кораби бъдат спрени от блокадата.

                        Аз почнах преговори с Гермния, те ще признаят нашето господство над завладените от нас бази и ще подкрепят блокадата дипломатически - срещу това ние "ще се опитаме да убедим Англия да махне блокадата си" при условие че Европейския пазар се затвори за външни лица (демек там ще търгува само Англия и Германия, което е още един удар за ограничаването на Американската икономика).
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #72
                          А драги Уориморо сан, две къси текстчета за военни съюзи с Великобритания и Тайланд (Сиам) би ли спретнал. Уж бяхме в съюз ама нещо документацията се губела. Нищо специално, взаимна отбрана и ... много титли А ако не е точен, няма договора да ни спаси, ако са решили да шикалкавят.

                          Comment


                            #73
                            ще се погрижа , Микадо Сама
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #74
                              И така, хода трябва да предадем до края на седмицата. Мисля, че на целия ни японски пиратски екипаж се изясниха идеите на многоуважаемите ни конкуренти. Америка ще го дава на ръш на авиационната сфера, англичаните нещо икономически пресмятат. Остава германците да се произнесет, което ще стане, както заплашват на този ход.

                              Авиационно като противодействие, аз лично мисля да сключа малко сделки за доставки от Франция на някои по-големи и съръзмерни бомбъри, които да ни свършат работа над Манила. По нататък ще развием и една летящ лодка за Океана.

                              Американците още не реагират на китайската ни акция. Ние сериозно си ги затваряме към Азия. Това ме настройва авантюристично, нещо непривично. Дали да не организираме една революция в Латинска Америка. Гватемала или Кулумбия? Как мислите. Заради презапасяването ни, аз лично мисля, да огранича вноса от Колумбия, тя е и по-голямата и важна страна. Би трябвало срещу снаряжението за 1 пехотна дивизия да имаме поне действаща партизанска армия. И малко шпиони де. Един гериля преврат мисля, че си възможен и типичен за епохата. Те ще мислят, поне в началото, че са англичаните.
                              Last edited by von Danitz; 15-09-2008, 08:45.

                              Comment


                                #75
                                не е авантуристично а даже много добре ще е - стига да не се набиваме на очи ние - революции които просто да блокират външната търговия на латиноамериканските страни
                                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                                请您死在地狱般的阵痛
                                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                                きさまはしんでくださいませんか
                                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                                Comment

                                Working...
                                X