Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси и отговори към водещия

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    княз Крылов написа Виж мнение
    Тъй като реших че не съм много ентусиазиран за журналист,реших да предложа услугите си на дипломат - ако някоя от държавите ме иска, съм готов да изслушам предложенията на ЛС. Като акредетиви мога да предложа реномето си на "безкрупулен, подъл и комбинативен" политик-дипломат в няколко игри провеждани на този форум хи хи хи
    За интересите на крупния капитал би ли се продал?
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #17
      Крилов vs Щурми ²²², The last hope Оставам с впечатлението, че това е класическия сблъсък на модерността.
      Last edited by von Danitz; 25-08-2008, 06:16.

      Comment


        #18
        Ами по-скоро бих се продал за йени или марки, поради причини:

        1. Албирео трудно ме храносмила и трудно ще се сработим в отбора
        2. А пък Англия и без това е пренаселена

        Освен това ако не греша, това вече ще е четвъртата игра със Щурми. Веднъж го гърбих Русия срещу Италия, веднъж го отпратих в качеството му на австралийски дипломат в ЮАР, и веднъж му отървах кожата от лапите на Гоги
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #19
          Крилов да влиза в Америката ако иска. В следващите 2 седмици ще сменям работата и т.н. - въобще предстоят ми важни решения в кариерен план. Последното нещо, за което ще мисля ще са разни игри.
          Recalibrating my lack of faith in humanity...

          https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

          Comment


            #20


            Портата между небето и земята се нарича Тории. Портата Тории е широко отворена, колкото повече японци в саке бара, толкоз по весело. Все пак Крирово сан, имай предвид, че Пиротоши (Пилот) сан е нашия министър на външните работи,сега в отпуск на Манджурските минерални бани, но той е доста бушидо скроен войн (изучава го от втора група в детската градина) , така че ще намерим място за всички.

            Comment


              #21
              Уадимиро сан (Уадимиро Крироуо) , уж ако ще се пояпончвам ама още не съм решил дали повече не ме влече Valdemar von Flügel

              но ще имам пред вид портата
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                #22
                Ех, защо ли се надявах, че поне веднъж няма да си наблизо?
                Канцлер на хазната

                Comment


                  #23
                  Щурми споко бе - аз съм за теб като спасателен кръг, винаги те спасявам в последния момент ха ха ха Трябва да се радваш

                  Бтв, то хубаво имам насрочена аудиенция, ама кога ще имам достъп до Двореца на Богоравния Микадо
                  Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                  请您死在地狱般的阵痛
                  [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                  きさまはしんでくださいませんか
                  [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                  Comment


                    #24
                    Спасителен кръг? Няма такова съчетание
                    Канцлер на хазната

                    Comment


                      #25
                      еми може и квадрат - важното да е надуваем ха ха
                      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                      请您死在地狱般的阵痛
                      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                      きさまはしんでくださいませんか
                      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                      Comment


                        #26
                        Odzava написа Виж мнение
                        % годишни налози, данъци и такси. Дълго беше и затова е съкратено. Т.е. с колко % от доходите облагате населението. Нещо като Данък общ доход.
                        Моля за извинение - % г.н. е % градско население - има значение за потреблението на някои ресурси и не винаги отразява историческата действителност.

                        % данък си е % данък.
                        Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                        Неизвестен руски адмирал

                        Comment


                          #27
                          Така, понеже явно дипломацията се вихри и то по всякакви възможни канали като ицкю, Лс и какво ли още не, дайте да въведем някакъв централизиран механизъм. Възможностите са:
                          1. "Комуникационни теми", по системата на княза - аз пиша в моя подфорум "Запитване до Абхазия", Одзава минава и мести темата в абхазкия подфорум. Куцо, щото първо, Одзава получава доста работа, второ, защото на моменти ти се губи предишната комуникация (докато темата е в другия подфорум).
                          2. Комуникационни подфоруми, тип "Германия-Англия", "Германия-Япония" и тн. Видими само за съответните 2 страни. Куцо единствено, щото се нарояват едно подфорумчета, не си е работа, ама ще ги направим с Деймос, какво толкова.

                          Мисля, че за всички ни ще е по-добре комуникацията да е концентрирана на едно място.

                          А, допълнително, въпрос - Одзава, как предпочиташ да получаваш дипломатическа комуникация към неигровите държави?
                          XV mile the sea brode is
                          From Turkey to the Ile of Rodez...

                          Comment


                            #28
                            Пишете в един .doc файл всички предложения до неигровите държави и в него ще получите и отговорите на своите предложения.

                            А за комуникацията - водете си я както ви е най-удобно. Мен ме интересуват само сключените договори, заповедите във файла на хода и самия екселски файл със сметки и дислокация на частите.
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #29
                              Вториянт вариант е по-добър. Аз прибегнах към него в ВнП1751. А там бяха много държавите. тук са само 4. тоест ще има нужда само от 6 подфорума
                              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                              请您死在地狱般的阵痛
                              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                              きさまはしんでくださいませんか
                              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                              Comment


                                #30
                                Всичко това е някаква шпионска интрига на германците, подозирам.

                                Comment

                                Working...
                                X