Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Участници и отбори

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Ехее айде сега, вече не съм император, няма нужда от четки.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #17
      ти си по-зле - ти си американски империалист
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #18
        Великобритания има нов кабинет:
        Премиер-министър: Воланд (засега, после надявам се Верешчагин, когато той ще може да се включи пълноценно).
        Военен министър - Шеленберг.
        Първи лорд на адмиралтейството - Рецидивист.
        Икономически министър - Щурмфюрер.
        Министър на външните работи: Воланд
        Ще помоля останалите участници да контактуват с отбора на Великобритания, ориентирайки се според тази схема. Правителството на Негово Величество скоро ще определи и свои представители за важната конференция в Мадрид.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #19
          Предлагам всички участници в играта да си кажат игровите имена, а не да ползват тези от Бойнаслава.

          Моят е Лорд Дейвид

          Даже ще кажа 2-3 думи за себе си (това даже ако може всеки учaстник да го направи, за да има Голум поне някакъв материал за писане )


          Лорд Дейвид по прякор "брадата" (викат ми така защото съм с гола глава заради плешивостта ми и за сметка на нея съм си пуснал голяма брада и от там ми идва прозвището). Пада си по чашката (обожавам уиски) и леките жени. Женен с двама сина единия капитан в артилерията другия лейтенант на кораб "Куин Елизабет".
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            #20
            Уадимиро Крироуо от клана Фуджиуара е един от предвестниците на Нова Япония. Получил солидно образование както в Япония така и в Европа, той представлява едно балансирано съчетание между най-добрите японски традиции и европейския широк светоглед. Неговите много бройни посланически мисии макар досега да са имали най-вече регионално значение, но умението и похватите използвани в тях му спечелили в световната преса шеговития прякор "Дизраели сан".

            В момента заема длъжността Главен посланик на Негово Императорско Величество.
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #21
              Японския отбор като цяло

              Според концепцията за Арамиками(Божествения произход) фон Данитц е Тенно (поднебесен повелител) и Тенши (син на Небето), а според концепцията Пука ти (по-древна и по-сложна) Даничи Бойкоборисо е икономист и координатор, а и командва сухопътните сили
              Пилот – Адмирал Пиротоши Тойота, Дай Хоней (Началник на Имперския генерален щаб)
              Булсолджър - Адмирал Бурсоджоро Хонда – Дай Нипон Текоку Кайгун - Рейго Каней (Командващ Обеденинения Флот )
              Крылов -Уадимиро Крироуо, Гаймю Дайджин – (Външно министерство)

              Можете просто да се обръщате към нас с кишигай – термин, описващ особено фанатичните камикадзета
              Last edited by von Danitz; 26-08-2008, 07:09.

              Comment


                #22
                Imperial написа Виж мнение
                Яко, всички отбори се разширяват, а аз май сам ще играя.
                А, не вярвам. Хорхе няма да те изостави. Надявам се и на вашата улица да се ливне уиски, така де - да нарасне отбора.
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #23
                  Няма да е сам Империал, Джордж Робъртсън Лансингтон, държавен секретар и в. и. д. секретар по всичко нужно е на линия, наточил мустаци
                  Kerls, wollt ihr ewig leben?

                  Comment


                    #24
                    аз се надявах на Хорхелиса Райз
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #25
                      За това трябва повече талант и от на Робърт Дауни Джуниър
                      Kerls, wollt ihr ewig leben?

                      Comment


                        #26
                        Мен и компа ме остави в момента само в safe mode работи
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #27
                          време е да върнеш картинката "Никой не ме обича!"
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #28
                            Деймос, може ли да дадеш достъп до американския и сродните му подфоруми на Де Ройтер. Хамериканците си намериха своя Мехен
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #29
                              Дали ще мога да се включа към отбора на Англия?

                              Comment


                                #30
                                Тъкмо ни трябва Първи морски лорд, така че си вътре
                                Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                                Проект 22.06.1941 г.
                                "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                                Comment

                                Working...
                                X