Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зъл и коварен план за завземане на света

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Зъл и коварен план за завземане на света

    Още е в процес на измисляне, засега само тествам правата
    <<..........>>

    #2
    Първоначално да уточним освен кой каква позиция ще заема, ще приемаме ли още съотборници в нашия лагер и др. подобни
    (\_/)
    (°_°)
    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

    Comment


      #3
      Аз мисля да поема икономическо-търговската част, евентуално и дипломацията ако никой не изяви специално желание за това. Корабчетата и човечетата ви ги оставям на вас да си ги местите по картата
      <<..........>>

      Comment


        #4
        ъъъ, предвид че ни съм чел правила, ни съм се ориентирал още в играта, да поема дипломацията а? Квалифициран съм да омажа всичко
        Уарлорд, ти коя роля искаш? Като се замисля, може би е добре да разделим 2те командирски роли между двама души, за да стане по-интересно.
        XV mile the sea brode is
        From Turkey to the Ile of Rodez...

        Comment


          #5
          Ами добре, ти поемаш дипломацията тогава, като се изясните и за другите неща ще е хубаво да постнем крайния резултат в темичката с участниците

          Иначе Хорхе преди малко ми е пратил това:
          Здравей, кой от отбора ви се занимава с дипломацията. Надявам се да започнем активни отношения, че старта наближава а предварителната подгоовка си е мн. важна - освен ЛС тука ето ми координатите - Кю 263319483, скайп gbbonev (за предпочитащите като мен да говорят и да си вършат работа едновременно).
          Та може да започнеш да дипломатстваш оттам. И с Imperial си писахме преди някакви неща, ама нищо специално, та може и там да видиш какво се случва. А правилата са няма такива, като знам на мене колко време ми отне само да схвана в общи линии за какво иде реч, направо не ми се мисли Одзава колко пъти ще трябва да обяснява едно и също
          <<..........>>

          Comment


            #6
            Някакви общи постановки? какви са ни главните цели, с кой ще се караме, с кой ще се уважаваме?

            ПС. Япония ни предлага сепаративен мир при наш отказ от претенции към Циндао и завладяните от тях острови.
            XV mile the sea brode is
            From Turkey to the Ile of Rodez...

            Comment


              #7
              Ми аз предлагам Англичаните да са лошите, щото все пак някой трябва да яде бой
              Японците щом искат мир няма лошо, не съм сигурен тези острови които искат дали изобщо ще са ни от някаква полза така или иначе, ако успеем да привлечеме САЩ за съюзници няма да имаме проблеми мисля.
              <<..........>>

              Comment


                #8
                Американеца иска сериозно съюз, срещу инглизите.
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #9
                  Вероятно ще агитирам Франция и Русия за затопляне на отношенията. Руски ресурси са ни много нужни, Франция не е за подценяване като участник в мазалото. Лошото е, че си имаме история и с двете. Нещо да се правим на цивилизовани и да дадем независимост на белгия/холандия?
                  XV mile the sea brode is
                  From Turkey to the Ile of Rodez...

                  Comment


                    #10
                    Ами значи всичко е ясно тогава, те предполагам че и другите два отбора са решили да действат заедно, но то такава беше и първоначалната идея на Одзава доколкото разбрах.
                    Сега остава само да завземем света и готово
                    <<..........>>

                    Comment


                      #11
                      Ами ок, може ли примерно да съм Военен министър?

                      п.п. и на мен ще ми трябва малко време да прочета правилата, а и да се ориентирам в дипломатическата обстановка.
                      (\_/)
                      (°_°)
                      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                      Comment


                        #12
                        Я вижте какво иска Англия за мир.
                        Относно търговията да каже Деймос
                        Относно флота пък Уарлодр
                        XV mile the sea brode is
                        From Turkey to the Ile of Rodez...

                        Comment


                          #13
                          Здравейте!

                          Моя милост, фон Кнайпе, в кой ъгъл на масата ще го сложите
                          Dulce et decorum est pro patria mori

                          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                          Comment


                            #14
                            Ами мисля че флота е достатъчно обширен в тази игра, за да има работа за повече от един играч. Ако нещо друго ти е мерак казвай и ще го измислим

                            Иначе аз днеска май поприключих със сменянето на работата и обикалянето като идиот, така че тази седмица би трябвало да ми остане повечко време за играта
                            <<..........>>

                            Comment


                              #15
                              Още не съм чел правилата, но бих взел сухопътните сили, и ако флота е много голям за един човек може и някой флот, флотилия или флотченце.

                              Тази вечер и утре ще гледам да попрехвърля правилата за да съм малко по наясно с нещата.
                              Dulce et decorum est pro patria mori

                              ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                              СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                              НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                              СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                              Comment

                              Working...
                              X