Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Зъл и коварен план за завземане на света

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Вижте войските на Мусолини в общия файл за разузнаването и можете да управлявате и тях. Освен това е препоръчително да обърнете внимание и на СТА - там има интересни четива. Засега войските на севера ще управлявам аз, но ако се намери желаещ за тях - моля. Така само ще се подобри отиграването.
    Сухопътните сражения ще ги водим на 3-месечни кампании в рамките на хода. Така, че надявам се да се виждаме по-често по форуми, пощи и т. н. за да става оперативно. Иначе ще минем на 6-месечни и годишни.
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #62
      Odzava написа Виж мнение
      Вижте войските на Мусолини в общия файл за разузнаването и можете да управлявате и тях.
      Е, явно договорката е вече готова

      БДУ, англичаните сериозно ни канят да правим общоевропейска търговска зона, където външни страни няма да имат право да търгуват. Какво да им отговоря, ако се съгласим можем да подпишем мир, но имаме ли полза от това? От друга страна пък нашата търговия май се съсредоточава в Европа, така че да няма външни конкуренти ще ни е от полза.
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #63
        Ами не знам честно казано за какво ще ни е този мир, ние в момента си доставяме всичко нужно, като сме готови с Италия и от там ще можем да купуваме евтино, не виждам какво печелим от подобен договор. Принципно няма лошо де, ама то тоя мир ще е докато стане някакъв конфликт с Франция, защото те ще са на тяхна страна като ги подпукаме с танковете
        Не знам, каквото и да решим няма да има голямо значение, така че както прецениш
        <<..........>>

        Comment


          #64
          Опс отварям темите отзад напред - ами ако кажете да окупираме Северна Италия? За англичаните - както ти прецениш Грей, макар че и аз клоня към мнението на Деймос - лесно можем да изградим търговски връзки в Европа и да наложим нашите си интереси, а доколкото се опитаме да съгласуваме това с Англия е ясно че те ще се стремят повече да ни попречат.
          (\_/)
          (°_°)
          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

          Comment


            #65
            Ами добре, засега ти поемаш сухопътните сили, ще командваш и войските на Мусолини, (Одзава, в данните за Италия липсват точното разположение на тези части, ако може да ни ги пратиш? ) Идеята ми е да тръгнем с нашите армии от север, биеме наред всичко и прекъсваме снабдяването на Северната лига, от юг тръгваме с частите на Мусолини и така докато не приклещим врага между двете ни армии, въздушното превъзходство ще е пълно, така че дори и да се стигне до бой ще е за кратко. Направо почвай да изготвяш план за атаката и го поствай в отделна тема като е готов, за да можем да задвижим нещата
            <<..........>>

            Comment


              #66
              Хайде, военните, давайте, че да не се изложим пред света
              XV mile the sea brode is
              From Turkey to the Ile of Rodez...

              Comment


                #67
                Deimos написа Виж мнение
                (Одзава, в данните за Италия липсват точното разположение на тези части, ако може да ни ги пратиш? )
                Точното разположение на частите зависи от вас. След като ще командвате имате право да си ги разположите както желаете. По презумпция и двете страни са разположили равномерно до сега частите си, но от тук нататк едва ли ще е така. Отделно, че Мусолини е увеличил малко армията си за сметка на внесените пушкала
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #68
                  Извинявам се много момчета, но при мен нещата малко се попромениха и нямам никакво свободно време. Нямам възможност да следя играта в момента и да поема ролята си.


                  Извинявам се още веднъж, и вярвам че ще се справите дори по добре без мен


                  Успех
                  Dulce et decorum est pro patria mori

                  ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
                  СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
                  НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
                  СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

                  Comment


                    #69
                    Май пооредяхме нещо... сега ако се окендзам срещу италианците направо и аз си подавам оставката

                    Трябва да си изясним какво точно искаме да стане в Италия, като овладеем Северната част какво да правим? Да продължи ли гражданската война? Също така се оказа, че Дучето има и бая корабчета, ще избомбиме ли някое и друго пристанище, да заформим ли някое меле с флота на противниците му или искаме Италия все пак да запази флота си като противовес на английския в Средиземноморието?
                    (\_/)
                    (°_°)
                    (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                    Comment


                      #70
                      Пичове, излезе отчета за хода, французите са вкарали техни войски в Италия, аз предлагам докато армията им се чуди къде да се бие да ги наплескаме ние. Warlord-е, замисли един план за нахлуване на оставащите ни войски във Франция, засега само ще придвижим всичко към границата и като почне боя в Италия ги подкарваме и от горе.

                      Някой ако има възражения сега е момента
                      <<..........>>

                      Comment


                        #71
                        Да естествено и преди да разбера за тяхното влизане в Италия вече ми се въртеше идеята да ги изплющиме от двете страни - през общата ни граница и през Северна Италия. Утре ще предложа за обсъждане план и за война срещу Франция
                        (\_/)
                        (°_°)
                        (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                        Comment


                          #72
                          Ъммм... обаче не би ли трябвало да разиграем първо войната в Италия, която започна през изминалия ход?

                          И още един въпрос към Одзава - в тази реалност французите започнали ли са да строят линията "Мажино" и ако да - докъде са стигнали към днешна дата?
                          (\_/)
                          (°_°)
                          (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                          Comment

                          Working...
                          X