Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вариант 1922-бис

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Благодаря.
    Имах предвид, че и в Куба, и във Филипините, и в Панама, а и в Аляска или Пуерто Рико може и да текат политически процеси, и в една или друга степен се самоопределят, но ефективният контрол е на Съединените щати. Червния цвят е просто един от цветовете, които използвам. Не е търсен някакъв символ.

    Comment


      #32
      Много сериозно го приемаш, а аз просто се пошегувах
      Kerls, wollt ihr ewig leben?

      Comment


        #33
        Само аз ли имам проблем с логването? Изглежда че има някакъв проблем,след като въведа паролата и потр. име ми изписва there was problem loging you in (или нещо от сорта). Немисля че съм сбъркал паролата по причини които искам да запазя за себе си.Дали ще може да се провери случая ?

        The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

        The 2 minute war - FallOut

        Comment


          #34
          Има някакво объркване при твоя профил. Пращам ти нова парола.

          Comment


            #35
            И при моя има
            Kerls, wollt ihr ewig leben?

            Comment


              #36
              Мерси сега се логвам.

              The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

              The 2 minute war - FallOut

              Comment


                #37
                пишете ме и мен в някой отбор, няма значение кой важното е участието


                Dark Galaxy ---> GoodKnight

                Comment


                  #38
                  Писан си в Британия.

                  Има промяна в Правилата - за построяване на корабите вече ще се потребяват и ед. продукти от Тежката промишленост и се появиха танкери в търговския флот. Успех!
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #39
                    Ами и на мен нещо ми се доигра и реших да си потърся държава в която да се запиша, първо се спрях на Великобритания и първо давам запитване към тях дали ме искат (пратил съм и ЛС по този въпрос на Верешагин), а ако не влизам в техните планове вече ще запитам и останалите държави дали искат доброволци По принцип искам малка роля тъй като нямам голям опит в такива игри. Пък ако никой не ме желаее както се вика здраве да е Чакам отговори
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      #40
                      Готови са началните флотове, малка справка за въоръжените сили на страните към 1921 г. (всички страни, не само игровите и ТТД на техниката с която разполагате). Изпращам ги на пощите, които имам. На които нямам - като ги получа.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #41
                        Така вече получих официална покана да се присъединя към Великобритания и сега само чакам Одзава да ме пише в играта. Регистрирах се и в сайта на играта.
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          #42
                          Вписан си. Давайте пощи, защото няма къде да ви пращам стартовите файлове.
                          Айде тука "Справочник на ВС на страните на Земя-1922"
                          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                          Неизвестен руски адмирал

                          Comment


                            #43
                            Справочника
                            Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                            Неизвестен руски адмирал

                            Comment


                              #44
                              одзава, пиши на ptzvetanov<кльомба>virtual-affairs.nl
                              XV mile the sea brode is
                              From Turkey to the Ile of Rodez...

                              Comment


                                #45
                                Sir Gray написа Виж мнение
                                одзава, пиши на ptzvetanov<кльомба>virtual-affairs.nl
                                Хм ... аз на старата ти писах. Ама нищо - пращам и тук.
                                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                                Неизвестен руски адмирал

                                Comment

                                Working...
                                X