Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вариант 1922-бис

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Франция е неигрова и се ръководи от гейммастъра. Симулацията изследва военноморско противопоставяне на два свръхблока - Британо-японски и германо-американски при различен край на Първата световна война, но при запазване на реалните военноморски програми. Следенето, вероятно ще е на форум, тук или на ариергардския, и чрез сайта, не е уточнено още.

    Comment


      #17
      О, тогава ще приема работата . Точно по вкуса ми е.

      Comment


        #18
        Мога ли да помоля, Деймос или Грей, които са от отбора на Германия, да си проверят страницата на 1922бис, ако се логнат от началната страница, би трябвало да виждат страницата на Германия след това и да ми кажат какво има на нея. Ако всичко е наред, индивидуалните страници на тимовете са готови като технология и ходовете ще се обявяват там от водещия.

        Comment


          #19
          На адрес http://www.ariergard.net/1922/zgermania/ ми дава:
          �еобходима е аутошизаци�

          тъй че май не работи.

          след логване на главната страница, в подстаницата на Германия ми дава някакъв байрак, същото и при подстраниците на САЩ и Англия. При Япония ми показва горния многозначителен текст.
          XV mile the sea brode is
          From Turkey to the Ile of Rodez...

          Comment


            #20
            Мда, и при мен е същото като при Грей, само знаменца се виждат
            <<..........>>

            Comment


              #21
              Чудесно, скоро няма да виждате другите, като благоволят да си направят регистрация Е, ще има грешки в началото, но до секретната информация, ще виждате знаменца. А господин фон Грей, може и UTF 8 от време на време да ползва за да прочете Необходима е ауторизация. Благодаря, промените са направени, пробвайте с по един коментар. Няма да го видите, ще трябва да го пусна, по-нататък ще и автоматично
              Last edited by von Danitz; 24-07-2008, 15:02.

              Comment


                #22
                Аз програмист, аз не потребител, не знае как сменя се УТФ
                XV mile the sea brode is
                From Turkey to the Ile of Rodez...

                Comment


                  #23
                  xopxe написа Виж мнение
                  Ай , ай , ай, очертажа се морска касапница, а азне съм разбрал, има ли някъде свободно място за мен?
                  Хорхе, където искаш винаги има място за теб
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #24
                    Ще се изявявам хамериканец - резервирай ми бюро в Пентагона.
                    Kerls, wollt ihr ewig leben?

                    Comment


                      #25
                      Я дайте някакво мейлче и кой ще бъде Шеф-диригента във всеки отбор. Вече мога да ви изпратя стартовите файлове на страните, за да видите кой с какво разполага и общия файл с описание на света.
                      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                      Неизвестен руски адмирал

                      Comment


                        #26
                        Метни хамериканския файл на мен на gbbonev@abv.bg макар че отборния шеф няма да съм аз. И общия файл може да ми метнеш
                        Kerls, wollt ihr ewig leben?

                        Comment


                          #27
                          Ами първи заявих США, следователно...
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #28
                            И да не си бил първи, голямата сопа е у теб
                            Kerls, wollt ihr ewig leben?

                            Comment


                              #29
                              Аз си поиграх тия дни, направих една карта,не знам дали ще се хареса, но както и да е, съществува. Утре заминавам, и няма да имам интернет поне до сряда другата седмица, но ако нещо има за обсъждане, обсъдето го, аз после ще нанеса корекции. Файлът е 5Мб.

                              Свалете

                              Трябва да добавя, че освен наивизма си, картата има и едно преимущество, и то е, че могат да се правят голямо детайлни секции от нея. Но, моля ви, приемете това като предложение.

                              Comment


                                #30
                                Картата е готина, Даниц, но май на Фидел родата са завзели Вашингтон, много са червени тоя Щати
                                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                                Comment

                                Working...
                                X