Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

    Радвам се,че решиха да запазят форума като цяло.Беше ми накак празно.
    Last edited by bigbeer; 04-06-2008, 18:20.

    #2
    Да не объркам раздела с последващото си изказване. Ъъъ Да! - за тука съм си!
    Бойна Слава ми липсваше!
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      #3
      Мнения за форума

      Създавам тази тема, за да има нарочно място, в което да се обсъжда самия форум, доскорошното прекъсване в работата му и прочее. Не ми се иска реплики по този повод да замърсяват други теми, та ако желаете да напишете нещо, отнасящо се до самия форум, то тук му е мястото.

      Comment


        #4
        Един месец без любимия ми форум. :vsad: :vb_sad: :vb_sad: :vb_sad:
        Но ето, че отново е на линия. :love63:

        Comment


          #5
          Не съм особено пристрастен в писането (и особено в нета), но във времето, когато БС не работеше, взех леко участие в друг форум. Е, сигурно взе да става обяснимо защо проверявах регулярно дали пък БС няма да се отвори И не става дума за технически възможности. Подозирам обаче, че от модерацията зависи качеството. Сега виждам, че тук на това ще се обръща повече внимание и отпреди.

          Вероятно обаче, това прекъсване ще има и отрицателни страни. Например е възможно някои от интересните потребители да са се пренасочили трайно другаде. Все пак мястото е известно и главно с високото си ниво, така че от мен - успех!

          Comment


            #6
            Какви са тия малки зелени квадратчета в горните десни ъгли на профилите? По-рано май ги нямаше...
            "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

            Comment


              #7
              До колкото виждам, тези квадратчета се появяват ако съответния форумец се е отличил и прави добро впечатление в дискусиите . Така че внимавайте какво и как пишете занапред !

              П.П.: Радвам се, че форумът пак е на линия :tup:
              Last edited by Sulla; 03-06-2008, 14:04.

              Comment


                #8
                Какви са тия малки зелени квадратчета в горните десни ъгли на профилите?
                Това е реликт, който неочаквано е изскочил покрай проблемите на системата. Преди време Импрериал качи тази добавка (има я като възможност за този род система). Идеята бе всеки форумен потребител да има "авторитет", т.е. популярност сред останалите. Всеки можеше да гласува за всекиго, като ограничението, доколкото си спомням, бе че може да се гласува веднъж на час или нещо подобно. Общо взето, смешна работа. Просъществува кратко, след което бе махната. Но явно е останала в системата и някак се е активирала.

                Comment


                  #9
                  Е, хубаво, пак има "Бойна слава", което хич не е зле. Инак нетът ми беше станал нещо скучен.
                  Луд на шарено се радва - цивилен блог

                  Comment


                    #10
                    Преди с едно кликване можех да видя всичко ново! Сега трябва да гледам из форума. "Чувай Верди, че ще ти свирят симфонията!" Не е за учудване, че Верди не се интересува!

                    Comment


                      #11
                      Има бутон "Нови мнения" горе в лентата, натискаш го и върши точно тази работа
                      „Аз, Драгомир, писах.
                      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                      Модератор на раздел "Военна Авиация"

                      Comment


                        #12
                        Айде,честито,дано промените са за добро!
                        "Прави каквото трябва,да става каквото ще!"

                        Comment


                          #13
                          Но, но, но, не е същото нещо! Това не е за мързеливи хора, ма кво да на
                          правя като съм такъв! Ех, живота става все по труден. Неприятно, но факт!

                          Comment


                            #14
                            Предстои в някакъв момент да се извърши ъпдейт на форумната система. Кога точно не знам - зависи от свободното време и възможностите на администраторите. Тогава всички функции, които към момента не работят както трябва, ще бъдат оправени или възстановени. Тази, показваща най-новите теми и мнения също.

                            Comment


                              #15
                              Преди с едно кликване можех да видя всичко ново! Сега трябва да гледам из форума. "Чувай Верди, че ще ти свирят симфонията!" Не е за учудване, че Верди не се интересува!
                              Оправено, не за симфонията, другото.

                              Какви са тия малки зелени квадратчета в горните десни ъгли на профилите? По-рано май ги нямаше...
                              И сега не би трябвало да ги има, вече. Не съм много сигурен, защото аз така и не ги видях, ама то щото съм си кьорчо

                              ПС. Всички проблеми където излиза бяла страница с нещо от рода "технически проблеми, обърнете се към администратора" на английски ще трябва да почакат до другата седмица. За да се оправят те ще трябва да качим последните ъпдейти.
                              www.boinaslava.net

                              Comment

                              Working...
                              X