Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Навикът е лошо нещо... къде ми е мрачният сив скин, с това слънчево и ярко небесносиньо се чувствам като в оня виц за глистите.
    Иначе поздравления за свършената работа, толкова много екстри, като Викторинокс - ползваш само ножчето, но има и още 56 приспособления.
    А и с изчезването на емотиконите някои потребители ще бъдат напълно лишени от средства за изразяване, не е честно спрямо тях.

    Comment


      #32
      Емотиконите са с толкова нисък приоритет, че чак дупка
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #33
        Вери гуд.
        Много добро.
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #34
          Предишният дизайн повече ми допадаше.

          Comment


            #35
            Екстра са новите одежди на форума, но без любимата ми емотикона "сарказъм" не знам какво ще правя! МАЙТАПЧЕ!

            Comment


              #36
              Макар да съм регистриран отдавана, до момента не съм писал.
              Искам да ви поздравя за завръщането отново оналайн и да ви благодаря, че ви има - един толкова интересен и увлекателен форум с доста доста полезна и интересна информация.
              На коляно пред народни свети жертви!
              На нож за защита на Родината!
              Мечове – вън
              : За Майка България!

              Comment


                #37
                Иначе поздравления за свършената работа, толкова много екстри, като Викторинокс - ползваш само ножчето, но има и още 56 приспособления.
                Един познат мениджър обича да казва, че концепцията на швейцарското ножче е малко като русалката - не става ни за секс, ни за ядене
                (ех...егаси безличният емотикон - имам усещането, че изречението ми е непълно).
                Recalibrating my lack of faith in humanity...

                https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

                Comment


                  #38
                  Защо картинките в "Прикачени картинки" не се показват в умален размер като преди, а има само икона с надпис. Не ми харесва така.

                  Comment


                    #39
                    Защото системата позволява или едното, или другото. Или само иконка и след щракване се зарежда бързо в нов прозорец, или картинката се вижда в умален вид в поста и след натискане върху нея се отваря бавно (май беше в същия прозорец). Беше отдадено предпочитание на първия вариант. Ако чак толкова държиш картинката да се вижда в поста, качваш я някъде и я вкарваш със съответния таг в поста (IMG, ако не се лъжа).

                    Comment


                      #40
                      Пиша в таз тема за да не пускам нова! Как трябва да се водят дискусии е основна тема! Да. А как се модерират? Поредната дискусионна тема бе закрита! Защо? А модериращия дали разбира и 5 % от темата? Не е ясно. Аз там рядко участвах (така, че не съм лично засегнат, лично да се разбира по-отношение на постове). Но ми прави впечатление, че:
                      1. Когато се появят такива теми - разбирай дискусионни - те биват веднага закрити;
                      2. Основните играчи там са (в закритите теми) са Императора и Отстъпника;
                      3. Спомагателните (набедени за основни) са рицар, маготин (не не е моя милост, аз си трайкам);
                      4. Рицаря на голямата метла мете и в областа на Хоспиталиера (там май и 1 % не разбира - МОЕ МНЕНИЕ).
                      За сега толкоз за дискусиите ще я копна и в оплакванията .

                      Comment


                        #41
                        Грей, отключи темата!


                        thorn

                        Средновековните църкви в България

                        Comment


                          #42
                          [цензурирано] - спам
                          Не 7, а 77 пъти по 7...

                          http://www.mathematicalanthropology.org/

                          Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                          Comment


                            #43
                            Митак, тази дискусия така или иначе се води в онази тема и няма нужда да се дублира тук. Тук може да се постави по-общо въпроса за форума като цяло.

                            Comment


                              #44
                              Добре, тогава по същество - искам да се оплача от прекаленото стриктно, прецизно и по буквата на закона прилагане на правилата. Имам чувството, че ме кастри лейтенант в швейцарската армия
                              Не 7, а 77 пъти по 7...

                              http://www.mathematicalanthropology.org/

                              Тук неща са такива, каквито са и няма да се променят. - Голъм

                              Comment


                                #45
                                Darkas написа Виж мнение
                                Добре, тогава по същество - искам да се оплача от прекаленото стриктно, прецизно и по буквата на закона прилагане на правилата. Имам чувството, че ме кастри лейтенант в швейцарската армия
                                A strong toun Rodez hit is,
                                The Castell is strong and fair I wis...


                                блог за средновековна балканска история

                                Comment

                                Working...
                                X