Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Много съм доволен! Браво! Не знам защо, но мъчително изтегля всяка страница. Синът ми работи в "Атари" компютърен инженер. Ако трябва ще го помоля да ви помогне.

    Въпрос на връзка, най-вероятно.
    gollum
    Last edited by gollum; 04-06-2008, 15:17.

    Comment


      #17
      Радвам се че този хубав форум продължава да съществува.Надявам се да продължи да бъде така пълноценен за всички както е за мен.

      Comment


        #18
        Минах с гумата през някои мнения, защото се налагаше. Ако има недоволни, да ми изпращат ЛС.
        Ако някой не знае за какво е тази тема, да прочете заглавието пак.

        Comment


          #19
          Още ми е болно задето "Броня" беше така печално изоставен.Ако се намери малко интерес и време у някой модератор би могло поне в съответните раздели (история,организация,тактика)да се прикачат някои от статиите по темата с които форума разполага.А раздела техника би могъл да е първият пълноценен справочник по темата на български.Една стара снимчица(или графика) и 2-3 изречения към всяка машина не биха били проблем за някой ентусиаст.Аз самият не отбирам и 2 думи на немски или друг обществено ползвуем език,иначе отдавна бих засипал екипа на форума с проекти в тази насока.Толкова ли няма никакъв интерес и поне един грамотен ентусиаст.....

          Comment


            #20
            Няма желание и време.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #21
              Ей какво нещо, когато се спря форума си счупих лявата ръка с един мотор, а днес ми свалиха гипса и що да видя ...вече форума работи. Вие сте ми най-добрите рехабилитатори-доброто не винаги идва само.
              здз

              Comment


                #22
                Премного се радвам, че форумът отново работи.

                Какво се има предвид под "ъпдейт на форумната система", какво ще се промени?!

                Надявам се да няма много потребители, които да са емигрирали завинаги в други форуми. Аз също пиша в други форуми, но не съм "избягал" оттук; вярно, че напоследък по-рядко пиша, но за сметка на това, чета повече.
                Ако мислиш за 1 година напред, посей ориз, ако мислиш за 10 години напред, засади дърво, а ако мислиш за 100 години напред - образовай населението!!!

                Comment


                  #23
                  gollum написа
                  Минах с гумата през някои мнения, защото се налагаше. Ако има недоволни, да ми изпращат ЛС.
                  Ако някой не знае за какво е тази тема, да прочете заглавието пак.
                  Бих ти писал, но не ти занам номера на ЛС-то!
                  Извън майтапа - мнението ми си беше за изтриване/имам си оправдание/.
                  This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                  Comment


                    #24
                    Бих ти писал, но не ти занам номера на ЛС-то!
                    ЛС т.е. "лично съобщение". Потребителите нямат номера, лично съобщение се изпраща като в полето "получател" се изписва форумното име на съответния потребител.
                    Но има и по-лесен начин - намираш който и да е пост на съответния потребител и когато настиснеш върху името му, излизат функции, една от които е "изпарти лично съобщение до Х" като Х е името на съответния потребител.
                    Същото може да се направи и от профила на съответния потребител.
                    Там има отделен бутон за изпращане на лично съобщение.
                    Накрая (когато става въпрос за модератор) можеш да отвориш "виж форумните лидери" и там има бутон "Изпрати лично съобщение" срещу името на всеки.

                    Comment


                      #25
                      Gollum -
                      Бих ти писал, но не ти занам номера на ЛС-то!
                      Извън майтапа - мнението ми си беше за изтриване/имам си оправдание/.
                      Обясненията ти май са съвсем излишни.
                      "Че в България — една държава с най-демократични институции — няма граждани, това е всеизвестна истина у нас вече отколе и от нея са дълбоко проникнати всички ония, които трябва да считаме за творци и актьори в отвратителната трагикомедия, наречена „български политически живот“; че в България няма и публика е също такава истина, която всички сарафи и бакали на българското слово отлично са разбрали, но само малцина от жреците на това слово ясно съзнават, а и които я съзнават, крият я от себе си" - д-р Кръстев, 1907-ма.

                      Comment


                        #26
                        Ами да ни е честит новия профил на форума и да продължава дълго време да съществува. Но имам един въпрос, къде е системата за промяна на кирилица KREDATOR или там как се пишеше?
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          #27
                          Епична борба, но по всичко личи, че си е заслужавала

                          Comment


                            #28
                            Shelenberg написа Виж мнение
                            Ами да ни е честит новия профил на форума и да продължава дълго време да съществува. Но имам един въпрос, къде е системата за промяна на кирилица KREDATOR или там как се пишеше?
                            Това съм го изтървал, та сега да отговоря - КРЕДОР има (или имаше доскоро) някакви проблеми и не искаше да се зарежда, затова се наложи да го изключим.
                            www.boinaslava.net

                            Comment


                              #29
                              Дизайна ще го върнем предишния, как!
                              Само че все още е силно бъгав, та не посмях да го пусна от раз. Като го оправим, ще го сменим.

                              ПС. Ъъъъ, или някой си играе нещо, или ми чезнат постове
                              www.boinaslava.net

                              Comment


                                #30
                                Аз го тривнах, преди да отговориш, видях в другата тема че може да се избира дизайн. Не се справих де - като вляза в профила, всичко ок, ама никъде не виждам бутон "Save changes" или нещо от рода?!
                                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                                "But I know none, and therefore am no beast."

                                (Richard III - William Shakespeare)

                                Comment

                                Working...
                                X