Съобщение

Collapse
No announcement yet.

арт анимация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    gollum написа Виж мнение
    Аааа, велико е . Не съм си и представял, че има и такива лего части .
    По принцип няма, специална поръчка са.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      gollum написа Виж мнение
      Аааа, велико е . Не съм си и представял, че има и такива лего части .
      А такива представял ли си си

      Comment


        Кухулин написа Виж мнение
        А такива представял ли си си
        Или такива:

        Comment


          Продължението на Рапунцел
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Comment




              Мнооого здраво

              Comment


                Не е "арт" но е яка тупалка:

                This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                Comment




                  16+

                  Comment


                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      Готина визия.


                      thorn

                      Средновековните църкви в България

                      Comment


                        Филмчето изглежда че ще е доста по канона, на мен ми направиха впечатление два проблема:
                        -главния герой е твърде млад и неутракан.
                        -асасинката не става ясно от кой темпъл е: На пръв поглед изглежда да е от Culexus- като визия, символи. Обаче главата й би трябвало да бъде 7-8 пъти по-голяма и да я будят само в много критични ситуации. Да е Callidus- връзва се, освен по символи. Общо взето някаква твърде "дженерик"
                        "Далеч съм от мисълта си"

                        Comment


                          Главният герой не е главния герой. Поне аз така разбрах.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Imperial написа Виж мнение
                            Главният герой не е главния герой. Поне аз така разбрах.
                            Да, със сигурност не е "Лорд" инквизитор. Ще поживеем, ще видим
                            "Далеч съм от мисълта си"

                            Comment


                              Comment


                                Три пълнометражни анимации, които гледах с децата , за които ще е на място да се спомене в тази тема. По някаква особеност са все френски (може би защото те все още правят и достатъчно рисувани филми, или чисто рисувани, или смес с 3Д (в пейзажите и машинарията).

                                1.
                                "Avril et le monde truqué"
                                Стиймпънк приключенска анимация, доста специфична визуално. Алтернативна история (не много убедителна, но забавна въпреки това). Идеална за гледане с деца.

                                2.
                                "Tout en haut du monde"
                                Класическо приключенско филмче (с пътуване към северния полюс), много красиво визуално, силно стилизирано. Историята - макар и простичка, също е доста добра.

                                3.
                                "Une vie de chat"
                                Пак много добро за гледане с деца филмче. Историята е простичка, полицейско-детективска, но визуално е много добре направено и красиво (според мен).

                                Comment

                                Working...
                                X