Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TacOps4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    TacOps4

    Онзи ден попаднах на преглед на TacOps на www.the-underdogs.com . После отидох на сайта на играта - http://www.battlefront.com/products/...4/tacops4.html
    Прочетох съвсем малко и ми се прииска да си я купя, дори без да съм я видял! Аз, който през живота си не съм купувал софтуер (не че се гордея особено с това)! После, като прочетох по-нататък, ми хареса още повече. Смятам малко по-нататък да си сваля старата версия от Home of the Underdogs да видя за какво става дума.
    А иначе видях, че тук е била пусната тема за Combat Mission - тази фирма прави и нея. Гледам, че вече има и други версии на Combat Mission, или по-скоро други кампании.
    Някой играл ли е тези игри в multiplayer? Наистина ли е толкова забавно, колкото изглежда при четене на статии?

    #2
    Да, игрицата изглежда и звучи приятно - нещо като ревизирана версия на SP. ЗАже я споменах преди малко в темата за SP, но не можех да се сетя за точното име на играта. Не съм я пробвал (а не ми е и попадала), но би трябвало да е добра.

    Comment


      #3
      Re: да

      То и аз отговорих там...
      Иначе играта е наистина близък роднина на SP.
      А за мултиплейъра зависи много с кого играеш.
      За Combat Mission серията съм чувал само ласкави отзиви. По количеството модове за играта си личи, че е класна. А иначе и аз ще я пробвам като ми остане малко свободно време
      We don't see things as they are, we see them as we are
      ---Anais Nin----

      Comment

      Working...
      X