Страница 1 от общо 2 12 ПоследноПоследно
Показване резултати 1 до 25 от общо 31

Тема: Российская Империя

Анти-Император княз Крылов's Avatar
    Регистриран
    Mar 2003
    Възраст
    34
    Из първи брой на възродения държавен вестник "Боже Царя храни!":

"12.12.1937г.
    След спешна контрареволюция в претолния град Ст.Петерсбург, при която бе възстановена законната династична власт на Руските Императори и са били аристувани заговорниците и убийците на Императора Николай ІІ Романов, в Зимния дворец бе свикано първото заседание на Имперския съвет на който княз Крылов бе ръкоположен от Московския патриарх Ингинарий за Император на Русия, Цар на Мала и Голяма и Бра Русия, Цар на Сибирските земи, княз-кесар на Кавказките земи и Крал на Реч Посполита и Литовия под името Владимир І.

На същото заседание бяха избрани членовете на Имперкото Правителство:
    Канцлер на Имперското Правитлство - княз Василий Бестужев (мястото е свободно)
    Началник на Посланнически указ - княгиня Наташа Станисласки-Радамовска(Tinuviel)
    Началник на Имперска Тайна Канцелария - княз Никита Голицин (свободно)
    Имперски министър на Войната и Гинералисимус - велик княз Дмитрий Суворов (свободно)
    Имперски министър на Преображенския Указ и Манифактурата - граф Иван Бровкин (свобоно)
    Началник на Имперското Адмиралтейство - граф Всеволод Третьяков (свободно) "

На първото си заседание , веднага след сбора на Имперския съвет, правителството изготви таен протокол за стратегическите цели и зони на интереси в областа на геополитиката и дипломацията на Руската Империя. Негово Императорско Величество със доволство от работата на министрите закри събранието и благоволи да отпразнува радостната победа над анархистите с народни тържества."
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

请您死在地狱般的阵痛 [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか [kisamawa shinde kudasaimasenka]

ветеран
    Регистриран
    Jan 2003

Российская Империя

Това е голям праздник на христианството по целия свят! Най-сетне омразната еврейска диктатура в Русия бе унищожена! Сионистите не успяха да унищожат православието и да създадат своя Израел на костите на невинни хора. Ура, ура, ура!!! :tup:

В знак на солидарност с великия руски народ аз въвеждам нов закон в името и от името на свободолюбивия американски народ: евреите владеят медиите в САЩ, холивуд е в техни ръце, а любимият ми президент отвсякъде е обкръжен от отвратителни талмудисти, мразещи всичко нееврейско около себе си и провеждащи антиамериканска политика от сърцето на Америка. От този ден нататък са поставени извън закона всички масонски ложи в САЩ, всички сионистско-жидовски организации като ADL и NAACP, и всички евреи от ще бъдат изхвърлени от властта, медиите, финансовия сектор, културата и пр. Еврейските равини и председателите на Еврейския комитет до един ще бъдат разстреляни. Тази инициатива излиза изцяло от председателя на Сената на САЩ в името на христианството по целия свят, което 2000 години страдаше от насилието и омразата от страна на евреите. Амин.

Призовавам ръководството на Германия да активизира усилията си по национализацията на страната и омаломощаване на еврейския контингент там, подтискал немския народ десетилетия наред. Имает цялата ни подкрепа по този въпрос. Ако продължите в същия дух, отношенията ни може да станат направо приятелски!
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

ветеран
    Регистриран
    Jan 2003
    Tova puk kakvo beshe??? :|

Регистриран
    Mar 2003
    Възраст
    34
    Изби му шайбата след поредните неуспешни преговори с Русия
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

ветеран
    Регистриран
    Jan 2003
    Израз на прителски чувства на солидарност с Русия
    :|
    дунди с дунди
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

ветеран
    Регистриран
    Jan 2003
    HAHAHHAHAHHAHAHHH

Регистриран
    Mar 2003
    Възраст
    34
    Ama tova seriozno li be? :o

Адмирал Odzava's Avatar
    Регистриран
    Jan 2003
    Абе, Авис, а твоята контрареволюция много виртуално протече. Я първо да почне играта пък тогава прави каквото искаш. И без гражданска война няма да се разминеш (питай Воланд за това) :lol: Така че, другарю Генсек, още си карай по Сталиновия модел! Например-Есть челове-есть проблема, есть Колима-нет проблемы.

ветеран
    Регистриран
    Jan 2003
    Originally posted by "княз Крылов"

Ama tova seriozno li be? :o
    кое "това"?
    моето беше само шега :roll: :lol:

Мошенник Imperial's Avatar
    Регистриран
    Jan 2003
    Революции и въобще всякакви промени (или опити за такива) само след началото на играта.
    Цитат albireo написа Виж мнение
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

- messire Woland's Avatar
    Регистриран
    Jan 2003
    Мда, мисля че сме говорили с Крилов на тази тема през лятото.
    Принципно, след старта всеки може да си прави каквото си иска, като разбира се последствията са си за негова сметка. Т.е. , ако иска даже може да започне социални експеримении или да стане агент на чужда държава - по свой избор.

Регистриран
    Mar 2003
    Възраст
    34

мда

Абе, ненам вече .... кажете една дата! Не мога да играя комунист! То ние много неща сме говорили, и лятто мина и есента ....ето и годината минава .... Знам че не зависи от пвас ....ама скука .... ще взема да се откажа от СССР ....ще отида в Британия или Япония - дето ме вземат ... аз съм си имперец ;(

Регистриран
    Jan 2003
    не че не зависи от нас просто работим когато имаме време, а всички сме едни такива заети хора...
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

Регистриран
    Mar 2003
    Възраст
    34
    Тва вече го споменах ... но всеки се търси това което му е по вкус .на мен ГенСекство не ми е ....

The Voice of Reason
    Регистриран
    Oct 2003
    Възраст
    34
    Хубаво, може да се трампим, аз малко тоталитарист си падам, Ако целият съюз се ръководи само от мен с удоволствие ще си спомня че съм рядко голям русофил

Регистриран
    Mar 2003
    Възраст
    34
    Пресслужа към Политбюро съобщава

Сътрудници на ЧК чрез брилятна акция спряха в зародиш опит за контрареволюция ръководена от т.Крылов. Виновниците до един са задържани и разстреляни след народен съд.

Гоги ....нанасяйсе

The Voice of Reason
    Регистриран
    Oct 2003
    Възраст
    34
    Да живее властта на народа, демек моята. Аз ,пръв сред неравни, ще изведа СССР ( Съюз на Страшно Садистични Разбойници) на невиждани висини.

Регистриран
    Jan 2003
    т.е.? Ти реши да станеш бащица ли??...

каквито рокади станаха напоследък съвсем не знам какво става по света...

The Voice of Reason
    Регистриран
    Oct 2003
    Възраст
    34
    еми като изчезна темата за свободните места така се получава, иначе аз през почивните дни съм си разработил детайлна стратегия, дори дипломацията съм премислил и смятам да започна преговори, а вече са ми готови щатовете за съединенията, само трябва да разбера до колко подробно трябва да ги опиша, иначе моите разработки са на ниво батальон/дивизион, абе можем да започнем воината.

Регистриран
    Jan 2003
    армейската структура слиза до батальон, макар че най-ниското ниво, на което може да се дават заповеди, е дивизията.

The Voice of Reason
    Регистриран
    Oct 2003
    Възраст
    34
    хубаво ама различните дивизии аз смятам да си ги зглобявам от стандартни батальони, от това требе да се досетите че такова нещо като "стандартна дивизия" въобще не предвиждам, или дори да има в зависимост от ситуацията смятам да я усилвам с батальони тежки танове, дивизиони полева и тежка артилерия и разни други "вкусотии"
    Въпросът е че ако армеиската с/ма е същата като в "малката" игра се обезмислят сума неща.

Регистриран
    Jan 2003
    е, няма как, дивизиите са стандартни типове, но нищо не ти пречи да имаш ако искаш 10 вида танкови дивизии

абе, има още да се договаряме за структурата... не сме финализирали нищо все още (макар че доста "развойна документация" има )

Mr. Invisible ;) Neonix's Avatar
    Регистриран
    Oct 2003
    Това означава ли, че всеки ще си състави дивизиите по свой вкус и после ще избира между тях, и няма да е както сега при "Империализъм" - едни и същи дивизии за всички.
    Dulce et decorum est pro patria mori

ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
    СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
    НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
    СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

Регистриран
    Jan 2003
    Да разбира се. Военната система в голямата игра ще е... всъщност е, ние сме я разработили до голяма степен, неизмеримо по-сложна.

- messire Woland's Avatar
    Регистриран
    Jan 2003
    Всъщност, задачата на бета-теста е да се види как хората ще се справят с такава система.
    В общи линии става дума за следното:
    - играчът си съставя няколко стандартни типа батальона (колко да са си е негов избор)
    - от тях си съставя полкове или директно дивизии - по негов си избор, като комбинира различните видове батальони. В британската армия например основната градивна единица е именно батальонът.
    - съставя устави на всички видове дивизии и на допълнителните части, които смята да добавя по-нататък към дивизиите си. Целта на тези устави е да описват повечедението на частите, така както го разбира играчът, за да знае Водещия как да ги използва по време на сражение. Заповедите разбира се също имат значение, но основното ще са тези устави.

Страница 1 от общо 2 12 ПоследноПоследно

Информация за темата

Users Browsing this Thread

В момента има 1 потребители, разглеждащи тази тема. (0 потребители и 1 гости)

Правила за писане

• Не можете да пускате нови теми
  • Не можете да отговаряте
  • Не можете да добавяте приложения
  • Не можете да редактиране своите мнения.
  •