Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Майтапи ¹ 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    Amazon написа Виж мнение
    Наречи ме старомоден но аз не виждам съвременните кръстоносци като кресливи индивиди с дълги бради. Пък и как си представяш военно-религиозен парад на хора обути в джапанки и увити в чаршаф? Как се марширува по джапанки?!?
    :
    А защо слагаш знак на равенство между мюсли и арабин? Отделно предвид че ислямът признава християнството и юдаизма за равни на чело на джихадчето може да върви шотландски полк
    Дори сценарият е лесен- обявявам се аз за нов пророк, пиша 10-15 нови сури (ще видим къде да ги напишем така че мястото да бъде обявено за свещенно). Арабеските почват да реват все едно ги клеца камила (вместо те нея). ?Аз ги обявявам за еретици и спретваме джихад/кръстоносен поход срещу тях. с назидателно мятане на пречистващ огън/ТЯВ още веднага тъй че по-схватливите веднага да ме припознаят.
    И воала войни на вярата с правилана визия и еретици с джапанки. При това дори с многобърз прочит на Корана мога 99% от джапанките да ги обявя за гяури.

    Comment


      #92
      Gaden Gogi написа Виж мнение
      ...
      Да обаче губим християните. Аз ти предлагам да обединиш мюсюлманите на запад по указаната схема и християни и правилни мюсюлмани рамо до рамо срещу джапанките.
      Обаче нещата трябва да се довършат веднъж завинаги. Не като американците, дето отидат в някоя прашна държава, прострелят малко, изпотрепят най-големите радикали, раздадат шоколад на децата и си тръгнат. Половинчати работи.
      This is my signature. There are many like it but this one is mine.

      Comment


        #93
        Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.


        Comment


          #94
          Amazon написа Виж мнение
          Да обаче губим християните. Аз ти предлагам да обединиш мюсюлманите на запад по указаната схема и християни и правилни мюсюлмани рамо до рамо срещу джапанките.
          .
          Е как ще ги губя като аз точно същото предлагам, правилни мюслита и християни заедно.

          Comment


            #95
            Оказва се, че мъжете и жените ходят на фитнес с една и съща цел - накрая да получат идеално женско тяло...
            Сънят е слаб заместител на кофеина!

            Comment


              #96
              Още по гръцката тема.

              С цел икономии Гърция съкращава бюджетните разходи с 14.32 милиарда евро в следващите 5 години. Ето някои от орязаните пера, според версията на немския вестник Handelsblatt.

              - Шофьорите на служебни дизелови коли повече няма да получават по 25 евро месечно за загряване на двигателя.
              - Локомотивните машинисти, които, заедно с добавките, вземат около 7000 евро, се лишават от парите, които са получавали за хигиена. На всеки четвърти ж.п. работник е плащано по 420 евро за да си мие редовно ръцете.
              - Платените отпуски в ж.п. транспорта ще се смятат вече на база 24-часово денонощие, а не 28-часово, както досега.
              - Шофьорите от автобусния парк на Атина остават без поощрителната добавка от 310 евро, която им се е полагала, ако са идвали на работа без закъснение.
              - Същата мярка се прилага и към някои категории държавни служители, които досега са получавали бонус към заплатата си, ако не закъсняват.
              - На куриерите, работещи в министерства и ведомства, повече няма да се доплащат 290 евро, за да изпълняват преките си задължения - да пренасят документи от един кабинет в друг.
              - Премиите на държавните служители, получавани за копиране на документи, се премахват.
              - Субсидиите в Министерството на културата за закупуване на дрехи, които служителите получавали, се премахват.
              - Куриозно, но съдиите са получавали известни надбавки, за да не работят излишно бързо и усърдно. Те се премахват.
              - Премахнати са командировачните и покриването на транспортните разходи на стоматолозите от държавния застрахователен фонд IKA. Които, естествено, си работели в кабинетите на място.
              Човешката глупост е безпределна, защото разумът му е неограничен!

              Comment


                #97
                10-ТЕ НАЙ-ПРЕЦАКАНИ ХОРА НА СВЕТА

                Имаш лош ден или седмица? Ако си мислиш, че съдбата се бъзика с теб, помисли отново – следва списък на хора, с които тя направо се е изгаврила Пийт Бест Пийт Бест бил първият барабанист на The Beatles, взет в бандата през август 1960 и заменен с Ринго Стар две години по-късно, точно преди да […]


                Last edited by Dinain; 02-07-2015, 17:01.
                "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                "But I know none, and therefore am no beast."

                (Richard III - William Shakespeare)

                Comment


                  #98


                  Доста са жалки

                  Comment


                    #99
                    Гърците щели да минават на биткойн.
                    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                    "But I know none, and therefore am no beast."

                    (Richard III - William Shakespeare)

                    Comment


                      "Цвете от Чернобил,
                      ти ако желаеш,
                      ще заколя аз за теб...
                      В косите, без да знаеш,
                      гледат светещи очи..."
                      "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                      Comment



                        Монти Пайтън, Германия-Гърция
                        " ... german attack ... evidently - not ...".

                        За тях мачът свършва 1:0 за Гърция, да видим в нашата реалност как ще е
                        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                        Проект 22.06.1941 г.
                        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                        Comment


                          messire Woland написа Виж мнение
                          За тях мачът свършва 1:0 за Гърция, да видим в нашата реалност как ще е
                          -1:0
                          This is my signature. There are many like it but this one is mine.

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	19083_10153460761258464_6925647210532515512_n.jpg
Views:	1
Size:	90.4 КБ
ID:	547946

                            Comment




                              МЫ ПОБЕДИЛИ ! УРААААА! Like & Share
                              СЛАВА ГРЕЦИИ , СЛАВА РОССИИ!

                              21 788 души харесват това.



                              Боги Олимпа помогите своим людям!
                              Last edited by Dinain; 06-07-2015, 01:42.
                              "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                              "But I know none, and therefore am no beast."

                              (Richard III - William Shakespeare)

                              Comment


                                Tour de France


                                Last edited by StrEagle; 06-07-2015, 16:30.
                                War, war never changes..

                                Comment

                                Working...
                                X