Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българският клан "ОХР" в руският сайт на играта.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Благодаря за идеите, явно ще трябва да помислим повечко защото на тази карта направо зациклихме... Снощи пак загубихме безславно, въпреки всичките тренировки, мерения, прострелвания и прочее! Имам чувството, че нещо бъркаме генерално, но не можем да разберем какво.

    Comment


      #47
      А защо продължавате да набивате на тази карта?
      Ние много бързо установихме, че нямаме подходящи танкове за нея, при което шансовете ни за победа са нищожни колкото и добре да стреляме.

      Ако съм разбрал правилно кланът ви е сравнително нов и нямате много опит на картата?
      Вижте с какви танкове разполагате и вижте на коя карта тези машини ще са най-полезни.След което започнете да я играете само нея и подобни на нея.През това време напредвайте по линиите, за да изградите достатъчно машини, за да имате свобода на избор на различни сетъпи за различните карти.

      В нашия пример - имахме главно тeжки немски железа, ИС-7/4 и много на брой разнородни средни танкове, но почти липсваха Батмани.
      3апочнахме с ЕЛ Халиф във Африка и много здраво набивахме там, с що годе прилични резултати - влизане на картата, задържане няколко дни и така.В последствие добавихме и карта Мини, тъй като и тя е подходяща за подобен род танкове.От тогава мина поне една година и едва сега имаме достатъчно като брой и вид танкове, за да имаме свобода да разширим кръга от карти на които играем.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        #48
        За съжаление в избора на карти сме силно ограничени от достъпните сървъри и часовете за които се насрочват боевете - да се бием в 24-1 през ноща не става. Иначе с танковете и при нас ситуацията е сходна - имаме тенекии от всякакъв размер и калибър, но повече от три средни танка трудно събираме. Живот и здраве довечера ще пробваме една нова подредба, белким потръгне работата

        Comment


          #49
          Днес отново загуба. Яд ме е за едно, че точно когато ни трябват хора няма никой. Вместо да влезем в бой 15 човека ние влизаме 10 - 11 човека. Влязоха нови хора в клана и то има дори дето също пишат в този форум а сега никой. Боже победата ни се измъква все на косъм

          Comment


            #50
            Приятелю, не се ядосвай за глупости! Виждаш, че от бой на бой се справяме все по - добре, рано или късно ще дойде и нашият ден. Вярно, че снощи беше на косъм и мен също ме доядя, че направих страхотен бой, а въпреки това паднахме, но стават такива неща. Живот и здраве ще се сработим съвсем, ще започнем да играем агресивно /още не съм се отказал от идеята да пробваме дали действа танковата камбана в играта / и ще побеждаваме!

            Comment


              #51
              да наистина вървят на косъм нещата. Да си призная май тази вечер аз бях виновен за загубата, но като гледам урона май ще дойде че аз съм се бил добре. Имаше упреци че не съм скочил с ягата на хевито ама като знам че този гад с един барабан може да ме изнесе не посмях да му скоча и играх повече в дефенс.

              Comment


                #52
                Просто с Кричи отървахте момента да го хванете на презаряд и за това шефа Ви се скара. Пък и беше на един изстрел все пак. Отново кофти ни разпокъсаха и ни биха по части. Трябва най - после да се научим да вървим в пакет и да маневрираме бързо. И наистина е крайно време ТТ да спрат да се правят на герои когато са трима срещу десет, а да се изтеглят координирано и да дадат възможност на останалите да маневрират.

                Comment


                  #53
                  До средата на другия месец ще изкарам 10-ка и ще съм далеч по полезен
                  Сънят е слаб заместител на кофеина!

                  Comment


                    #54
                    Валбо, не мисля, че проблема е толкова в липсата на 10-ки, колкото в това, че за тая тъпа карта нямаме достатъчно средни танкове, които да могат да обходят бързо тълпата. А и като гледах записа от боя, пак ми прави впечатление, че въобще бавно маневрираме. Вика шефа вървете еди къде си - кой разбрал, кой не разбрал, докато се обърнат всички, да тръгнат, минава една минута, а и на всичкото отгоре се проточваме като черва по пътя, вместо да вървим вкупом. Ей тази липса на координация, мисля, ни е основния проблем.
                    P.S. Валбо, ти снощи даже с осмицата си се справил по - добре от няколко ТТ 10-то ниво, така, че споко

                    Comment


                      #55
                      Наистина споко. Има един неминуем период на напасване. В него се дефинират проблемите и решенията им. Докато не изградите твърдо ядро от 20-тина редовно играещи заедно, все ще се случва. Постепенно нещата се изглаждат и успеха ще дойде.

                      Comment


                        #56
                        Аз точно т-62 ще извадя
                        До тежките десятки съм на месец и нещо разстояние
                        Сънят е слаб заместител на кофеина!

                        Comment


                          #57
                          Така като чета даже и без да съм гледал повторенията минавате през същите неща, през които и ние минавахме в началото.Както казва Бирата напълно нормално е, така че продължавайте да играете и нещата постепенно ще се напасват.При това ще дойде момент в който ще спечелите и дори ще правите серия победи, след което най-вероятно ще последва силен спад и последван от липса на адекватна тактика.
                          Това е така, защoто или редовните ви противници се научават да ви противнодействат или просто се изправяте срещу кланове на по-високо ниво като игра.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            #58
                            хора имаме нужда от помощ в кръв. Трябват ни хора, защото взехме вечер за битката да се строяваме по 12 човека , а да се изправяме пред 15 още в началото ги размазваме, но липсата на хора си оказва своето. Накратко. руски легионери не искаме трябват ни българи и то отговорни.
                            П.П. Попаднах на един българин с никнейм " Hristo _ 76" по безотговорен и незаинтересован не бях виждал.

                            Comment


                              #59
                              гледайте и се учете как се побеждава топ клам на руски сървър след бутилка ракияhttps://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

                              Comment


                                #60
                                vezira написа Виж мнение
                                гледайте и се учете как се побеждава топ клан на руски сървър след бутилка ракияhttps://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
                                дръзко
                                Браво!
                                http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                                Comment

                                Working...
                                X