Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Rumen SF написа Виж мнение
    Това с критичните удари става епидемия...
    На т-54 - първи удар - боекомплект, втори верига, трети боекомплект...

    Всеки втори изстрел е крит. Явно трябва да се разходват натрупаните златни консумативи...
    "Златни снаряди" за "сребро" - най-голямата грешка. (Според Джов)
    9:01

    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      Rumen SF написа Виж мнение
      Това с критичните удари става епидемия...
      На т-54 - първи удар - боекомплект, втори верига, трети боекомплект...

      Всеки втори изстрел е крит. Явно трябва да се разходват натрупаните златни консумативи...

      Има хак които цели автоматично критичните зони, преди дни пишеше в друг форум и сега и тези които не са знаели вече знаят, айм бот ли се казваше или нещо такова, правили са опит за една седмица и си е дигнал човека статистиката с 10-15% някъде. ВГ не могат да го хванат тъй като се използвал в даден момент само, било неще като натискане на клавиш от клавиатурата, и казват от ВГ че не помагал много и затова не обръщали внимание, но опита на хората показва че помага и че не могат да го хванат. Имаше и видео как се държи дадения хак но само се предполага и не може да се докаже, просто много бързо се прицелва, човека си стреляше без да е свил кръга и 90% от попаденията бяха критични.

      Comment


        Егати работата - вчера реших да пусна някоя и друга игра и за пет боя имах общо девет критични повреди, без въобще да броя веригите?!!?!!?! От тях два бяха на артилерия!!!!!! А в първия бой даже и с артилерията отнесох два крита преди да ме убият. К'во става бе мамка му...

        Comment


          ха ха, премина наказателният ММ. от вчера всичко е нормално, 60+% победи. някъде към 2-3 седмици ме мъчи, докато не паднах от 54,1 на 53,85 май
          Руска простотия.

          Comment


            хм, сега като гледам по-скоро 3-4 седмици ще да е било.

            Comment


              Дори Джов плаче...
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                Текат ми спечелените премиумни дни, но идиотчетата все при мен. Коля и беся - загуба. Убият ме в началото или нямам почти никакъв принос - разгромна победа, съответно петорният опит е супер жалък. Винаги без изключение, когато има мисии за премиум или вече съм го спечелил, загубите задължително преобладават и едноклетъчните ми съсипват настроението и желанието да влизам в тази игра.
                " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_350.jpg
Views:	1
Size:	687.9 КБ
ID:	547428
                  Е те това се казва сакато същество, дете на олигофрен и дебилка (или обратното).
                  В острещният отбот, проверих го защот кампеше в средата на нищото...и беше в платун с подобен идивид...то трябва МНОГО активно да сисаботираш отбора за да докараш такава статистика. И за по-сигурно с още едно другарче-идиотче.

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	shot_001.jpg
Views:	1
Size:	468.5 КБ
ID:	547922Click image for larger version

Name:	shot_002.jpg
Views:	1
Size:	437.7 КБ
ID:	547923Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	411.6 КБ
ID:	547924
                    Общо щета на отбора: 5627
                    Такава нанесена от мен: 2893
                    Щета, нанесена с моя помощ: 1963
                    Сумарно аз съм отговорен за 4856 от щетата на целия отбор или иначе казано 86%. Каква е логиката да се играе с по 15 души в отбор, след като в битка не повече от 10 човека са ефикасни? Никога не ми е хрумвало да проверявам дали всъщност един човек може да "носи" наистина отбора си, но в този случай резултатите са просто потресаващи. Да не говорим за това, че накрая остана да се справя с ТОГ на пълни точки живот, а имах само 6 останали снаряда. Като изключим "случайните" рикошети и също толкова "случайни" пропуски излиза, че в една битка може да направиш не повече от 50% щета от общите точки живот на вражеския отбор. Тоест хем не можеш да носиш сам отбора си, хем той не може да "носи" теб.

                    Comment


                      Тази дни голям гърч за мен - всичките ми 7-ци го страдат много от гигантически размер! Вчера с Тигъра ми имах 3,5к поражение и загуба, редовно 1,5-2,5к поражение и загуба! И редовно съм с/у 9 тиър! Е, как да прогресира човек! От по принцип 4 снаряда APCR взех да нося поне по 10 бр. минимум за да имам все пак някакви поражения. Най-восокия ми тиър е 7, но с отлични екипажи от поне 2 умения, но отборите или тиъра са отврат! Това някъде от около 3 седмици непрекъснато, както и все по често има поне по 2 а често и по 3 артилерий в отбор и играта се свежда често в стоене само зад някоя сграда за да не думне артилерията. Доскоро с Тигърчето имах 65% успеваемост - сега съм на 53%!!! Направо неиздържам на този мачмейкинг. При вас как е?

                      Comment

                      Working...
                      X