Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    falcon_bg написа Виж мнение
    оръдието ще е 20 фунтово
    Което е прекрасно оръдие, вече зависи каква скорострелност ще му дадат и колко ще струват снарядите, защото ако са както сега без премиум акаунт така може и да не излиза на плюс, и ще е гати премиумният танк тогава

    Comment


      Gaden Gogi написа Виж мнение
      Което е прекрасно оръдие, вече зависи каква скорострелност ще му дадат и колко ще струват снарядите, защото ако са както сега без премиум акаунт така може и да не излиза на плюс, и ще е гати премиумният танк тогава
      Едва ли ще му дадат нещо читаво най-вероятно ще му връчат нещо изфабрикувано в "SerB design bureau" с 200 или по-малко пен,но при този вариант поне ще му дадат скорост.
      Или ако стане както ти казваш хубаво оръдие скъпи снаряди сигурно ще се получи строг второлинеен снайпер като лъвчето само че без броня.

      Comment


        falcon_bg написа Виж мнение
        http://ftr.wot-news.com/2014/08/14/i...adio/#comments
        BREAKING NEWS!Потвърдено! FV4202 след няколко пача ще бъде заменен като десятка на британската средна линия и ще бъде раздаден безплатно на имащите го в момента на смяната(точно като Т34),разбира се танка ще е доволно нърфнат,но авантата си е аванта.
        ALL HANDS BATTLESTATIONS!
        Хубаво, но дано дадат свястна десятка в замяна, че този Centurion Action X, нещо не ми вдъхва много доверие... И без това английските средни са толкова рядко срещани, че остана съвсем да ги загробят с някой боклук.

        Comment


          falcon_bg написа Виж мнение
          То според информацията,която ти постна по-рано премиума няма да е нищо особено,в бронята ще е трагедия дори за тиър 8 среден оръдието ще е 20 фунтово така,че ако не му оправят динамиката и остане с тия 40км/ч ще е пълен боклук,но все пак бай Ганьо в мен надделява,как така ще изтърва аз келепира,пък и ако дадат и новата десятка на аванта кеееф!
          Каквото и дадат ми стига поне екипажи да обучавам!Ако пък се окаже и добър за кредити танк какво по хубаво!Предполагам че ще е нещо като Супер Пършинга с по малко броня!Понеже не ми е добър английския кажете за кога го гласят че не разбрах много добре?

          Comment


            don4o написа Виж мнение
            Каквото и дадат ми стига поне екипажи да обучавам!Ако пък се окаже и добър за кредити танк какво по хубаво!Предполагам че ще е нещо като Супер Пършинга с по малко броня!Понеже не ми е добър английския кажете за кога го гласят че не разбрах много добре?
            Не се знае кога точно,но в 9.3 няма да е. А сигурно поне оръдието ще е по-добро от на СП защото бронята е картонена (60-75мм отпред 60мм купол).

            Comment


              Днес за 1 ден минах "Лорд-протектора",много приятно за игра танкче и сега си взех Кометата,която до колкото разбирам от външният и вид има същият стил на игра... дано и с нея се разберем,че по бързо да докопам първият центурион.

              Comment


                Здравейте. Моето мнение е че премиум машината си е премиум машина. Тоест обслужването и боеприпасите са по евтини, а същевременно дава повече кредити, разбира се трябва да стане битка. Но от моя опит с такива машини съм бил не повече от 5 пъти на загуба. Дори и да не дава 10тия тиар, а да трябва да си го купуваш наново пак не е зле, защото като се поиграе известно време с премиумния и ако не ти допадне винаги може да се продаде, при това 8 тиар премиум си е доволно пари. Аз лично не им цепя басме на тия премиуми, ама хич, продавам си ги без да ми пука. Имах Суперпършинг, Т25, и Дикер Макс, всички заминаха в небитието. Суперпършевицата изгоря заради златото с оня пач и си купих ИС-6 иначе си я харесвах. Лично аз смятам да го изгриндя не смятам че ше е загуба.

                Comment


                  Привет!
                  Някой случайно да има представа на какво се дължи този бъг с въртенето на танка като пумпал във въздуха за няколко секунди? Появи се при мен от последния пач, оправи се за известно време с преинсталация и сега отново започна.
                  П.П. Модове никога не съм имал.

                  Comment


                    bruchpilot написа Виж мнение
                    Привет!
                    Някой случайно да има представа на какво се дължи този бъг с въртенето на танка като пумпал във въздуха за няколко секунди? Появи се при мен от последния пач, оправи се за известно време с преинсталация и сега отново започна.
                    П.П. Модове никога не съм имал.
                    Дай риплей.На едно и също място ли се случва?На кои карти?Имам подобен случай но то е от играта-Успявам да вляза в един камък!

                    Comment


                      Чак за местата статистика не водя, но последно беше на Лейквил /май така се казваше/ и Химелсдорф. От днес се появи и нещо ново - от време на време ми се губи звука на двигателите, особено в началото на боя...

                      Comment


                        Да задам един малко шантав въпрос!Един мой приятел в пристъп на ярост си продал танк десето ниво и освободил екипажа!Ужас!Сега е на друг акъл ама белята е станала!Има ли някакъв начин да си върне танка и особенно екипажа-че е на три умения!

                        Comment


                          Да пише на съпорта и да палне една свещичка, да са на кеф.

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Да задам един малко шантав въпрос!
                            Изобщо не е шантав. В изблик на гняв си замина моето Е100-то с екипаж на почти 6-то умение.(...и не само то)

                            Comment


                              Има ли смисъл да играя с Pz.Sfl.V? Твърде мъчително ще стигна до второто оръдие, а дали с него е по-добре?

                              Comment


                                GEGENBolschewismus написа Виж мнение
                                Има ли смисъл да играя с Pz.Sfl.V? Твърде мъчително ще стигна до второто оръдие, а дали с него е по-добре?
                                Упорития Емил е много добър танк!ИМА СМИСЪЛ!!!!Трябва да разбереш че оръдието му сваля надолу почти до невъзможни ъгли-използвай това му качество!!Последното оръдие дава огромна за нивото на танка щета,за мен беше удоволствие да играя с него!

                                Comment

                                Working...
                                X