Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Модове и скинове.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Модове и скинове.

    По процедурно предложение на feersum подкрепено от BacillusBulgaricus и моя милост направено в тема "Как да печелим повече" обявявам темата за модове и скинове за открита!

    Какво да пишем тук:Открили сте интересен мод или скин за WoT? Или още по-добре сътворили сте свой собствен и искате да се похвалите на другарите съфорумници,но не откривате тема? Тогава тук е вашето място!

    Само напишете кратко описание на въпросният мод/скин подкрепено с малко снимков материал или видео и линк където заинтересованите могат да получат допълнителна информация.

    Понеже аз съм ползвал само известният ви J1mb0's crosshair mod ще оставя на някой от вас с повече опит с модовете да предложи за обсъждане първият мод.

    #2
    Модове, които аз ползвам

    Първият мод, който веднага си слагам, ако ми се наложи да преинсталирам играта

    Vanilla Reticle Reload Timer



    MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.


    Този мод не променя прицела, а само добавя брояч колко секунди остават докато презаредиш. Ужасно полезно, особено за френските танкове. Не си харесах нито един моднат прицел, затова ползвам този, а и е елементарен за инсталация.


    XVM



    Този мод е известен с това, че позволява да се виждат рейтингите на играчите в битката. Всъщност той позволява да се променят като цяло доста от информацията, налична в битката. Много е полезен ако искате да знаете кои играчи във вашия отбор имат идея какво вършат, и кои врази са най-опасни.


    Statistics Pack by locastan



    Добавя малко статистики, например колко победи ви остават до следващия 0.5% win rate; най-важното за мен е, че заменя безполезната колонка "оставащо здраве" с "нанесено поражение" в статистиките след битката.


    Enhanced HD minimap



    По-детайлна мини-карта, показва кой танк кой е всъщност, много е полезно. Като натиснете ctrl се показва карта на цял екран. За малки монитори обаче не знам дали ще върши работа.


    В момента малко са ми омешани модовете и трябва да ги пооправя за 8.3, тогава ще разширя списъка.
    Last edited by Imperial; 20-01-2013, 17:48.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      За XVM съм слушал,че показвал още по време на битката направените до момента щета опит и кредити вярно ли е това?

      Comment


        #4
        Показва направените щети, да, но няма как да показва опит и кредити
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Imperial написа Виж мнение
          Първият мод, който веднага си слагам, ако ми се наложи да преинсталирам играта

          Vanilla Reticle Reload Timer



          MediaFire is a simple to use free service that lets you put all your photos, documents, music, and video in a single place so you can access them anywhere and share them everywhere.


          Този мод не променя прицела, а само добавя брояч колко секунди остават докато презаредиш. Ужасно полезно, особено за френските танкове. Не си харесах нито един моднат прицел, затова ползвам този, а и е елементарен за инсталация.
          Таймера е супер! Препоръчвам го! Благодаря!
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            #6
            Таймерът го ползвам от шест - седем месеца. Забавен е, но честно казано не го гледам много, защото на танковете, с които играя много им знам времето за презарядка и го броя на ум. Иначе, най-забавното е да гледаш как времето пада с подобряването на екипажа
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #7
              Аз лично ползвам само два мода. WOT tweaker и премахване на дървета. И двата ги ползвам заради не чак толкова старата ми мнашина, която обаче на тази толкова добре оптимизирана игра ми вади под на някои места 15 ФПС без тях. А с тях съм, на 35-45 (макар че с артилерия често падам под 8 като се струпат повече танкове), което прави играта най-малкото поносима с изключение на артилерийските ми битки, когато има мелета.

              Comment


                #8
                Модът за махане на дърветата е официално забранен А има модове за 25% и дори за 3% свиване на текстурите за слаби компютри.
                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                Comment


                  #9
                  stasun написа Виж мнение
                  Модът за махане на дърветата е официално забранен А има модове за 25% и дори за 3% свиване на текстурите за слаби компютри.

                  Знам че е забранен. Но много помага за вдигане на фпс, докато едновременно с това не подпомага геймплея (напротив, дори пречи понякога), така че не го считам за нечестно предимство. За модове със свиване на текстурите не бях чувал до сега. На следващия пач мога да пробвам нещо такова вместо махането на дървета, ако дадеш пример.

                  Comment


                    #10
                    http://mirtankov.net/mods/6268-wot-mode.html на руски. Не съм го ползвал, но по едно време като имах проблем с ФПС-а го бях гледал.
                    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                    Очередь возмущалась, но не расходилась.

                    Comment


                      #11
                      Angelmr написа Виж мнение
                      докато едновременно с това не подпомага геймплея (напротив, дори пречи понякога), така че не го считам за нечестно предимство..
                      Хич не съм съгласен, по горите има сума неща който ловят снаряди, и които неща не се виждат от флората. Тъй че махането на дръвете помага страшно много

                      Comment


                        #12
                        А и най-малкото сума народ се крие сред дъбравите, дето само си мисли, че е скрит и за теб
                        У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                        Очередь возмущалась, но не расходилась.

                        Comment


                          #13
                          аха, аз затова вече избягвам на Мурованка да ходя в гората.

                          Comment


                            #14
                            stasun написа Виж мнение
                            А и най-малкото сума народ се крие сред дъбравите, дето само си мисли, че е скрит и за теб
                            Не е така, ако е скрит не се вижда, независимо от това дали ти виждаш дървета или не, ако не е скрит веднага ти светва иконата, независимо дали ти на монитора виждаш храсти или танк. Танковете се виждат един друг на сървъра все пак, така че един или друг потребителски мод няма как да промени забележимостта. Така че това че аз не виждам дървета, въобще не означава че никой не може да се крие зад храстите и аз да не го виждам.
                            Между другото този мод премахва дърветата, а не храстите. А дърветата нямат камуфлажен ефект.

                            Хич не съм съгласен, по горите има сума неща който ловят снаряди, и които неща не се виждат от флората. Тъй че махането на дръвете помага страшно много
                            За това не бях помислил. Но не мисля че е съществено, за момента се сещам само къщите на мурованка да са невидими зад дърветата. Аз този мод го ползвам от скоро и не виждам забележима промяна в резултатите. Принципно избягвам да ходя по горите, така че горните доводи не ме засягат. Мразя кампенето и гледам да избягвам местта с кампери където мога.
                            Другия аспект е че с мода и аз не мога да виждам дървета поради което непрекъснато ги бутам, пада ми скоростта и се демаскирам за артилериите по този начин. Така че няма само плюсове, има и минуси. А и без това важната растителност са храстчетата, които пък не се влияят от мода.

                            Comment


                              #15
                              stasun написа Виж мнение
                              http://mirtankov.net/mods/6268-wot-mode.html на руски. Не съм го ползвал, но по едно време като имах проблем с ФПС-а го бях гледал.

                              Мерси много за линка. Сега вече съм го сложил мода а и редко играя (ще ми спират нета на втората работа, а в къщи ползвам по-силен компютър, на който няма такива неща инсталирани), така че едва ли ще мога скоро да го пробвам. Но ако ми се оправи нета, ще проверя как е с това, вместо без дървета.

                              Comment

                              Working...
                              X