Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    [ATTACH=CONFIG]27089[/ATTACHClick image for larger version

Name:	29062014240.jpg
Views:	1
Size:	874.4 КБ
ID:	546555
    Знам ,че снимките са с лошо качество(защото до днес не знаех за printscreen-a), но това го пускам като пример за ас без унищожена машина!
    ;-)
    Attached Files

    Comment


      За вас не знам но и аз да направя една фигня

      Comment


        Здравейте, отдавна не съм писал тук, но исках да се похваля с най-добрата си битка с артилерия, която съм правил за над 2 хиляди рунда, както и подобрих личния си рекорд за опит.

        - Хумел
        " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
        Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
        Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

        Comment


          E mi да беше се похвалил!
          Това е пък пример за АС с една унищожена машина ! Между другото Chi-ha и в двата си варианта е много добра машина-moneymaker!
          Click image for larger version

Name:	30032014237.jpg
Views:	1
Size:	541.4 КБ
ID:	546644Click image for larger version

Name:	30032014237.jpg
Views:	1
Size:	541.4 КБ
ID:	546644

          Comment


            Toва ми е един от любимите танкове, който си държа за кеф и повече умения! Този АС взе много награди още преди да пуснат последните паметни знаци!
            Click image for larger version

Name:	02022014231.jpg
Views:	1
Size:	931.3 КБ
ID:	546765

            Comment




              War, war never changes..

              Comment


                StrEagle написа Виж мнение
                Ako ти играеш в тези два клипа кажи как са заснети ,че и останалите да пускаме!

                Comment


                  https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater така се побеждава руски топ клан

                  Comment


                    И пак ще питам как се снима клип?

                    Comment


                      Явно БС ми е кадем защото след повече от 1000 игри доживях Т-29 да стане АС!!! ;-)
                      Click image for larger version

Name:	T-29.jpg
Views:	1
Size:	601.4 КБ
ID:	546910Click image for larger version

Name:	T-29 rez.jpg
Views:	1
Size:	570.4 КБ
ID:	546911Click image for larger version

Name:	T-29 p.jpg
Views:	1
Size:	526.8 КБ
ID:	546912

                      Comment



                        Ето начина за риплеите .
                        Дано него приемете като реклама на друг форум .

                        Comment


                          От няколко дена взех да играя по час-два играта и рядко преживявах до края - все с танкоубийци го джиткам ама в стил на танк - напред в мелето и... мрях като уличния мъстия. Днес взех та скатах на някаква карта в ъгъла - и О, Чудо! Бум! 4 килса+5 други поразени от мен машини! Разлях се от кеф! Тъкмо си мислех да обява Marder II за голяма бръкма, а то се оказа, че си е добро стига да имаш ...ъъъ... правилната нагласа за него

                          Comment


                            Хатори Ханзо написа Виж мнение
                            От няколко дена взех да играя по час-два играта и рядко преживявах до края - все с танкоубийци го джиткам ама в стил на танк - напред в мелето и... мрях като уличния мъстия. Днес взех та скатах на някаква карта в ъгъла - и О, Чудо! Бум! 4 килса+5 други поразени от мен машини! Разлях се от кеф! Тъкмо си мислех да обява Marder II за голяма бръкма, а то се оказа, че си е добро стига да имаш ...ъъъ... правилната нагласа за него

                            Точно така С течение на играта и опита, ще се нагаждаш все по-успешно към всеки клас техника. Най-хубавото все още ти предстои! Играта е невероятна!
                            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                            Comment


                              Samo ще те посъветвам да не бързаш да бягаш нагоре по нивата! Уменията на екипажа са по-важни от нивото!

                              Comment


                                Да се похваля - получих го!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X