Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Achtung Panzer - Kharkov 1943

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Achtung Panzer - Kharkov 1943

    Много симпатична тактическа игра по действията около превземането на Харков при контраатаката на Манщайн.
    Има 2 нива на командване, походови действия на ниво рота на сценарийна карта и след това разиграване на ниво взвод в реално време на сраженията в отделните сектори на 3Д карта (мащаб 1:1 според разработчиците).
    Кадърна 3 Д графика и, доколкото успявах да отделя време за доближаване на камерата, сравнително реалистична балистика, движение на единиците метеорологична обстановка и околна среда.
    Има си дори извикване на артилерийски удари от батареи разположени на сценарийната карта извън сектора на 3Д сражението, както и авационно разузнаване.
    За тактическа авиационна поддръжка не съм сигурен има ли, но в трейлъри имаше разни авиобитки над бойното поле.
    Логистика също е вкарана в играта - между отделните 3Д сражения има възможности за заменяне на дадени взводове с резерви, както и попълване, нужно е и да се следи наличното гориво и амуниции, защото резервите в щаба не са безкрайни.
    Малко е бавна играта, защото действието се развива в реално време в сраженията и единствено има ускорения 2 и 4 пъти.
    Потребителския интерфейс е доста дървен и юзър-ънфрендли, но се свиква и си заслужава пробата.

    П.С.Неприятният момент е единствено, че има само самостоятелна игра, игра в мрежа би била върха, но аз никога не съм напълно доволен.
    Kerls, wollt ihr ewig leben?
Working...
X