Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за форума (т.е. книга за оплаквания и препоръки)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    ValBo написа Виж мнение
    Няма смисъл!
    Нищо няма да се промени, освен броят на пишещите във форума.
    Без това нищо смислено вече не се пише, заради подобни личности, скоро и злободневните теми ще останат празни
    Пък управата да си мисли, защо във военно-исторически форум се пише само в общи приказки
    Немалка част от управата не вижда смисъл в публикациите по теми касаещи съвременността. Темите в тази област нито са военно-исторически, нито смислени. Така че ако си отиде някой, който пише само в тях - прав му път, със здраве!

    Военно исторически или интересни теми има, по тях се пише рядко. Но необходимо ли е да е често всъщност? Не, ако ще е спам. Свестните/интересните информации и дискусии може да се развиват бавно и с постове само от време на време, но пак ще е по-добре от сега. И ако някой смята за стойностна тази откачена активност от постове с малоумно съдържание - нека знае, че греши. Детинските съждения в сирийската тема с нищо не обогатяват форума.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      Може би е така. Но доколкото знам рейтингът на всеки форум се определя от посещаемостта и броя на мненията.

      Comment


        Kramer написа Виж мнение
        Може би е така. Но доколкото знам рейтингът на всеки форум се определя от посещаемостта и броя на мненията.
        И на кой и защо трябва да му пука за това? Форумът (поне преди време беше така) не се издържа от реклама.

        Comment


          messire Woland написа Виж мнение
          Немалка част от управата не вижда смисъл в публикациите по теми касаещи съвременността. Темите в тази област нито са военно-исторически, нито смислени.
          Като не виждате смисъл - махнете ги!
          Махате ги и си остава само исторически форум.
          Сегашното положение е хем боли, хем сърби

          И честно, тази поза на обидени интелектуалци....
          Сънят е слаб заместител на кофеина!

          Comment


            Gaden Gogi написа Виж мнение
            И на кой и защо трябва да му пука за това? Форумът (поне преди време беше така) не се издържа от реклама.
            Еее, възможно е, щом е изнесен зад граница

            Comment


              ValBo написа
              Като не виждате смисъл - махнете ги! Махате ги и си остава само исторически форум.
              Всъщност не всички споделят това мнение, затова тези раздели седят.

              ValBo написа
              И честно, тази поза на обидени интелектуалци....
              Всъщност - не. Въпрос на вкус. На някой му харесва да скача всеки ден гол в копривата - и го прави. На мен не ми харесва, но не преча на тези, които практикуват това изкуство.

              Kramer написа
              Може би е така. Но доколкото знам рейтингът на всеки форум се определя от посещаемостта и броя на мненията.
              Пак въпрос на гледна точка, както е писал и Гоги.
              Нека го развия малко по-подробно. Какво значи висок рейтинг и голяма посещаемост? Това значи масата хора да харесва темите, да има голям общ знаменател, т.е. да отговаря на интересите и желанията на много хора, или иначе казано - всичкология. Какъв е смисълът да е така? Малък, според мен, защото това означава в повечето случаи точно такива модерно-дразнещи теми, в които да се сражават троловете.
              Какво значи форумът да е специализиран и да отговаря на интересите на малка група: значи че малко или много тези хора имат общ интерес някакъв, или в нашия случай - доста много общи интереси, свързани с историята, военната история, културата, цивилизацията и науката, погледнати във военно-историческа перспектива. Тези теми е по-малко да привличат орди тролове, а не са и особено политизирани. Естествено в този случай активността ще е малка, постовете няма да са особено много.
              Ако сравним двата случая, в първия количеството постове ще клони към безкрайност, а смисълът - към нулата. Във втория количеството постове ще е много малко (мизерен процент от първия), затова пък тези постове ще съдържат информация, която ще има информационна стойност за участниците в този целеви форум.

              Всъщност този разговор не е от вчера - по темата се спори от 10+ години.

              И накрая, един поздрав за любителите на общото, посещаемостта и оттам - на криво разбраната толерантност:

              Силно го препоръчвам, сигурен съм, че никой няма да иска да се разпознае, обаче ... който трябва и може - ще разбере.
              Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
              Проект 22.06.1941 г.
              "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

              Comment


                All of the answers are wrong and I prefer Die Lehrerin!

                Comment


                  Точно това е критиката ми към модните теми: те са естествена среда за израстване и хранене на троловете.
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    Пример за нарушение на форумният правилник от ултра русофилите:
                    точка
                    1.2 - Идеологии
                    1.5 - Злонамереност
                    2.1 - Стойностно участие
                    2.3 - Изразяване на несъгласие
                    2.6.1.
                    2.6.5.
                    Само за 2-3 траници ултрасите са нарушили всичко тов ана куп, и няколкократно.


                    Comment


                      Всички се държат кръчмарски. Защо се оплаквате, че не се модерира Гоги, но ако модерираме вашата страна настава рев?
                      XV mile the sea brode is
                      From Turkey to the Ile of Rodez...

                      Comment


                        Защото се модерира по шуро-баджанашка линия.
                        Сънят е слаб заместител на кофеина!

                        Comment


                          Е явно форума се дели на богопомазани и обикновени потребители!Аз обикновеният потребител iasen ianakiev ви пожелавам лек ден!

                          Comment


                            Не, просто нямаме свободното време на спамърите в него.
                            We don't see things as they are, we see them as we are
                            ---Anais Nin----

                            Comment


                              Еми ваша си работа,продължавайте в същият дух!!!Пък да видим до къде ще стигнете! С уважение Янакиев.
                              Last edited by iasen ianakiev; 26-11-2015, 15:37.

                              Comment


                                Модераторите не бива да допускат тук отново да се започват тролски битки, каквито имаше около активната фаза на събитията в Украйна миналата година. За това има много други места в нета. Макар че съм обикновен потребител, ако позволите, ще изразя мнението си: по - добре по - малък, но качествен обем.
                                "Какво ли толкова се е зачела тази свиня? - зачуди се докторът - Кое ли тъй яростно подчертава с молива?"

                                Comment

                                Working...
                                X