Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Российская Империя

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Российская Империя

    Из първи брой на възродения държавен вестник "Боже Царя храни!":

    "12.12.1937г.
    След спешна контрареволюция в претолния град Ст.Петерсбург, при която бе възстановена законната династична власт на Руските Императори и са били аристувани заговорниците и убийците на Императора Николай ІІ Романов, в Зимния дворец бе свикано първото заседание на Имперския съвет на който княз Крылов бе ръкоположен от Московския патриарх Ингинарий за Император на Русия, Цар на Мала и Голяма и Бра Русия, Цар на Сибирските земи, княз-кесар на Кавказките земи и Крал на Реч Посполита и Литовия под името Владимир І.

    На същото заседание бяха избрани членовете на Имперкото Правителство:
    Канцлер на Имперското Правитлство - княз Василий Бестужев (мястото е свободно)
    Началник на Посланнически указ - княгиня Наташа Станисласки-Радамовска(Tinuviel)
    Началник на Имперска Тайна Канцелария - княз Никита Голицин (свободно)
    Имперски министър на Войната и Гинералисимус - велик княз Дмитрий Суворов (свободно)
    Имперски министър на Преображенския Указ и Манифактурата - граф Иван Бровкин (свобоно)
    Началник на Имперското Адмиралтейство - граф Всеволод Третьяков (свободно) "

    На първото си заседание , веднага след сбора на Имперския съвет, правителството изготви таен протокол за стратегическите цели и зони на интереси в областа на геополитиката и дипломацията на Руската Империя. Негово Императорско Величество със доволство от работата на министрите закри събранието и благоволи да отпразнува радостната победа над анархистите с народни тържества."
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    #2
    Российская Империя

    Това е голям праздник на христианството по целия свят! Най-сетне омразната еврейска диктатура в Русия бе унищожена! Сионистите не успяха да унищожат православието и да създадат своя Израел на костите на невинни хора. Ура, ура, ура!!! :tup:

    В знак на солидарност с великия руски народ аз въвеждам нов закон в името и от името на свободолюбивия американски народ: евреите владеят медиите в САЩ, холивуд е в техни ръце, а любимият ми президент отвсякъде е обкръжен от отвратителни талмудисти, мразещи всичко нееврейско около себе си и провеждащи антиамериканска политика от сърцето на Америка. От този ден нататък са поставени извън закона всички масонски ложи в САЩ, всички сионистско-жидовски организации като ADL и NAACP, и всички евреи от ще бъдат изхвърлени от властта, медиите, финансовия сектор, културата и пр. Еврейските равини и председателите на Еврейския комитет до един ще бъдат разстреляни. Тази инициатива излиза изцяло от председателя на Сената на САЩ в името на христианството по целия свят, което 2000 години страдаше от насилието и омразата от страна на евреите. Амин.

    Призовавам ръководството на Германия да активизира усилията си по национализацията на страната и омаломощаване на еврейския контингент там, подтискал немския народ десетилетия наред. Имает цялата ни подкрепа по този въпрос. Ако продължите в същия дух, отношенията ни може да станат направо приятелски!
    Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

    Comment


      #3
      Tova puk kakvo beshe??? :|
      http://www.imotisofia.bg/

      Comment


        #4
        Изби му шайбата след поредните неуспешни преговори с Русия
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #5
          Израз на прителски чувства на солидарност с Русия
          :|
          дунди с дунди
          Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

          Comment


            #6
            HAHAHHAHAHHAHAHHH
            http://www.imotisofia.bg/

            Comment


              #7
              Ama tova seriozno li be? :o
              Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

              请您死在地狱般的阵痛
              [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
              きさまはしんでくださいませんか
              [kisamawa shinde kudasaimasenka]

              Comment


                #8
                Абе, Авис, а твоята контрареволюция много виртуално протече. Я първо да почне играта пък тогава прави каквото искаш. И без гражданска война няма да се разминеш (питай Воланд за това) :lol: Така че, другарю Генсек, още си карай по Сталиновия модел! Например-Есть челове-есть проблема, есть Колима-нет проблемы.
                Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                Неизвестен руски адмирал

                Comment


                  #9
                  Originally posted by "княз Крылов"

                  Ama tova seriozno li be? :o
                  кое "това"?
                  моето беше само шега :roll: :lol:
                  Спасибо Вам, Георгий Константинович, за то, что спасли Россию! Вечная вам память!

                  Comment


                    #10
                    Революции и въобще всякакви промени (или опити за такива) само след началото на играта.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment


                      #11
                      Мда, мисля че сме говорили с Крилов на тази тема през лятото.
                      Принципно, след старта всеки може да си прави каквото си иска, като разбира се последствията са си за негова сметка. Т.е. , ако иска даже може да започне социални експеримении или да стане агент на чужда държава - по свой избор.
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        #12
                        мда

                        Абе, ненам вече .... кажете една дата! Не мога да играя комунист! То ние много неща сме говорили, и лятто мина и есента ....ето и годината минава .... Знам че не зависи от пвас ....ама скука .... ще взема да се откажа от СССР ....ще отида в Британия или Япония - дето ме вземат ... аз съм си имперец ;(
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #13
                          не че не зависи от нас просто работим когато имаме време, а всички сме едни такива заети хора...
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #14
                            Тва вече го споменах ... но всеки се търси това което му е по вкус .на мен ГенСекство не ми е ....
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #15
                              Хубаво, може да се трампим, аз малко тоталитарист си падам, Ако целият съюз се ръководи само от мен с удоволствие ще си спомня че съм рядко голям русофил

                              Comment

                              Working...
                              X