Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Технически въпроси що се отнася до портала

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Технически въпроси що се отнася до портала

    В момента първата фаза е завършена така да се каже. Ако и графично да не съм оправил съвсем всичко, то поне всичко е качено на тоя сървър - Броня, сайта на анти, Вимпел, както и тоя форум.

    Тука очаквам всякакви запитвания и предложения по чисто техническите въпроси до Бойна Слава мрежата (т.е. всичко което е качено на сървъра).

    Сайта на анти м-у другото е все още в процес на строеж, като анти може по всяко време да каже какво не му харесва и тн.

    Все още чакам връзка с Владимир относно хостинг за неговия сайт (Трегия Райх).
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Технически въпроси що се отнася до портала

    Имам въпрос относно началната страница - как ви се вижда текста, идеи и коментари?
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      хмм, ама нещо ostfront не се отваря. Иначе прави каквото ти хрумне, само да не е в германски стил. Ако нещо конкретно ми хрумне, ще ти кажа.
      А между другото много е плашещо с този текст в началото, мисля че ще е по-добре да го сложиш в края.
      "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
      Wette

      Comment


        #4
        Плашещо?....

        Хм....

        Може и така да направя, ще помисля.

        Източния фронт ше се отвори, изчакай малко

        Не е немски стил мисля
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          браво, Империал, страшен дизайн си направил на "Източния фронт"!!!!
          "Лейкауф, один из высших командиров вермахта, с полным основанием употреблял местоимение «мы»: «мы», немецкие оккупанты; «мы», вермахт и СС, несем полную ответственность за убийства евреев и военнопленных, за голодную смерть многих жителей Украины. " Wolfram
          Wette

          Comment


            #6
            чакай, самия сайт не е на никъде....само началната картинка я прайх доста, ама самия сайт има време, утре
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              Тук Рамбо Амадеус - как да си оправя прякора? Пробвах да го променя и не стана.
              Аз не задължава никого със свое мнение.
              По-добре късно, отколкото още по-късно.

              Comment


                #8
                Пак Рамбо Амадеус.
                В стария форум имаше повече възможности за персонализиране. Сега къде да си туря "Balkan boy", как ще разберат хората че слизам от Балкана
                Аз не задължава никого със свое мнение.
                По-добре късно, отколкото още по-късно.

                Comment


                  #9
                  Ей сега ще те оправя
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Вери найс - фала!
                    Аз не задължава никого със свое мнение.
                    По-добре късно, отколкото още по-късно.

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by "anti"

                      браво, Империал, страшен дизайн си направил на "Източния фронт"!!!!
                      Вече лека полека се пооформя. Ще се движи в тия линии, нищо претрупано, чисто и подредено с няколко картинки тук и там

                      Поне се спрях на шрифт накрая, тва е много важен момент
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        Мдаа, хубаво е че има идеалисти като тебе Империале !!!Надъха ме за кой ли път да хвана да попиша, посканирам, пооткрадна :twisted: от тук от там и скоро/ ако не мине црна маца път/ ще представя на вашето внимание и моят скромен принос под формата на малка, но спретната страничка за пехотното въоръжение, медали и униформи на Райха, СССР и США.Ако някой има материали по споменатите аспекти в оборудването на аскера да не се прави на ударен, co-operation му е майката
                        А дали си навит да направя едни кратки статийки за по-неизвестните бронемашини?
                        И последно, началната не е лоша, тежи си на мястото дет' се вика ама пък хич без цвят бива ли :roll:

                        Поздрави

                        herr Sherlock
                        knowledge is power

                        Comment


                          #13
                          Еми цвят не ми се връзва в момента, освен пак червено ама съвсем нацисти ше ни изкарат

                          Иначе давай, каквото имаш желание / можеш пиши :tup: Конкретно за какви редки машини казваш?...

                          А за пехотното въоръжение няма да е зле наистина... 8)
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #14
                            Ами, примерна работа ти мейл-нах току-що, става въпрос за каручките на другите държави.
                            Иначе това дето ми се върти в главата за сайт-чето отдавна ми се върти, ама като идеи само, направил съм в момента само някъф примерен дизайн на main page-а.Честно казано, повече ме влече да го раздвижа с flash, javascript и dhtml, щот тия благинки бъзикам в момента, а откъм съдържание разчитам von Zeka да престане да се кефи на новия си комп/разбирай да цепи де що има симулатори / и да хване да попреведе малко, взел е една енциклопедия на униформите на руски.BTW ти беше ли като гледахме една книжарница точно до Ботуша/бирарията/, имаше една книжка за самолетите на Луфтвафе, близо 400 стр. голям формат с МНОГО цветни рисунки за около 60 лв.... е.... имаме яяяяяяяяяяяяяяя :tup:
                            един друг приятел взел, че я подарил на баща си!Скенера ми прискърца и опита да избяга някъде под леглото Ще го сцепа от бач :twisted: В тоя ред на мисли Еърмана няма ли да се включи с една Air Force страница вече

                            Е, дано излезе нещо от цялата работа, че аз съм малко през куп за грош, a тоя пост ако ви се вижда малко несвързан сте прави, не съм спал цела нощ и сега гледам като прецицало теленце

                            Айде, че тряя ходя на работа след малко :o
                            knowledge is power

                            Comment


                              #15
                              уф с тоя флаш, все ми се ще да погледам малко щото красивинки се правят с него ако имаш някакъв опит, дай идеи за дизайн на тва онова

                              сега ше погледна мейла, ама и аз си лягам че главата ме цепи :|
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment

                              Working...
                              X