Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коктейл "МОЛОТОВ"

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Коктейл "МОЛОТОВ"

    Някой може ли да каже каква е сместа на коктейл "МОЛОТОВ"

    #2
    Да не си решил тази година да въведеш оригинални фоерверки? Не се препоръчва. Аз мога да ти кажа точно как се прави (не че има един-единствен начин) но няма да го направя. Подобно на темата за заглушителите се получава. Даже предлагам на модератора темата да бъде изтрита, а на форумджиите предлагам да не отговарят междувременно.
    "No beast so fierce but knows some touch of pity."
    "But I know none, and therefore am no beast."

    (Richard III - William Shakespeare)

    Comment


      #3
      Да, съгласен съм напълно с Dinain!!! Информация за състава и приготвянето на взривни вещества, пиротехнически и запалителни смеси, които имат подчертан общественоопасен характер е НАПЪЛНО НЕДОПУСТИМА, поне според мене. Форума се посещава от голям брой потребители и не се знае дали сред тях няма хора с рисково социално поведение - демек някой може да направи голяма пакост. Затова аз предлагам на активните потребители, които пишат в този раздел, да се въздържат изцяло то публикуването на такъв род сведеня. Достатъчно е да се ограничим в коментарите за стандартното армейско въоръжение, без чак такива подробности.

      Comment


        #4
        Темата е заключена, а не изтрита, за да бъде ясно в бъдеще каква е форумната политика по такива въпроси.
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment

        Working...
        X