Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кецкаров

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Кецкаров

    Уважаеми господа от форум "Бойна слава",
    Аз се интересувам от военните дейци, повечето генерали - началници на Военното училище в София и гр. Търново. Ако някой има информация за тях, моля да ми изпрати съобщение на и-мейла ми; vadim62@.hotmail.com. За много от тях имам информация, но не бих се отказал и от Вашата помощ.
    Обръщам се към dibo, за един от българските генерали, за когото няма информация в неговия списък!
    КЕЦКАРОВ, Владимир Антонов (1893 - ?)
    Български военен деец, генерал-майор. Роден на 10 октомври 1893 г. в гр. Битоля. Завършва ХХХІV випуск на Военното училище в гр. София. Майор през 1944 г. а по-късно командващ 5-а армия (14 септември 1944 - декември 1944 г.). По късно е произведен в чин генерал-майор, преминава в запаса и е преподавател във Военното училище (Академия?).
    ...............
    Впрочем, искам да попълня, по-горното си влизане във форума. Интересувам се от българските генерали, или военни дейци-герои, родени или починали в гр. Търново (след 1962 г. - Велико Търново).

    Сведения или снимки по интересуващите ме въпроси може да изпратите и на стария ми и-мейл:valdmin@yahoo.co.uk. С уважение: artist
    Last edited by dibo; 15-11-2006, 13:49. Причина: Редуциране
Working...
X