Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едно прекрасно кратко аним. филмче

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Едно прекрасно кратко аним. филмче

    Специално ви го качвам понеже е едно от най-добрите късометражни анимационни филмчета, които съм гледал, а и е точно по темата.



    130мб или там някъде.
    Last edited by модератор; 30-05-2006, 17:06.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    С моя слаб компютър се чудя, тези 130 МБ заслужават ли си? За какво е филмчето?
    -"War is much too serious a matter to be entrusted to the military." - Clemencau

    Comment


      #3
      Ами общо взето на тема безсмислието на войната и тн
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Ще го дръпна тогава. Само дето после комп-а ще забие и т.н.
        -"War is much too serious a matter to be entrusted to the military." - Clemencau

        Comment


          #5
          Империал, защо да е безсмислена? Виж колко работни места отваря
          А този откъс съм го гледал, но като част от пълнометражен филм. Не знаех че имало епизоди... или че Империал е фен на аниме

          ПП Сигурно така щеше да изглежда ПСВ, ако беше продължила 20 години...
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            #6
            Ти май си забравил годините в Gamers Workshop форумите.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              Imperial написа
              Ами общо взето на тема безсмислието на войната и тн
              Сигурен ли си, че цялото се е качило? Имам някакви съмнения за още 10-15мб.

              Иначе аз се замислих какво би било ако се заменят оръдията с нещо друго, да кажем автомобили. Май картинката няма да се промени съществено?
              Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

              Comment


                #8
                Аз още го точа (естествено става бавно), но при мен ми го показва да е 118 МБ. Империал в началото написа за нещо като 130, така че може би наистина не е цялото?

                Comment


                  #9
                  може, като се прибера ще проверя.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Голямата червена машина дето представлява оръжието на войната в филма идва повече политизирана нали ?
                    Същата идея има един филм на Пинк Флойд The Wall
                    Само че не толкова гротескно представен и някак не толкова футуристичен а от една чисто човешка човешка страна.

                    От всичко само ми хареса часовника над леглото на лапето , просто страхотна идея .

                    Comment


                      #11
                      Гстг, не мисля че има нещо общо с комунизма. Гледал съм целия филм и не помня да има нещо такова. Освен това съседния град с който се пуцат традиционно е терра инкогнита, никой там не знаеше защо всъщност е започнала войната и защо продължава. А комбинацията от европейски имперски мотиви от началото на 20-и век и японска реч е много забавна

                      Империал, аз ти казвах за този период имам пълна амнезия, освен за сержант Уханов... ако сме говорили за анимета, не го помня
                      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                      "But I know none, and therefore am no beast."

                      (Richard III - William Shakespeare)

                      Comment


                        #12
                        Flame не помниш ли?

                        100стр темата за ВСВ не помниш ли? (имам я цялата запазена )


                        A филмчето става за теглене вече.
                        Last edited by Imperial; 31-05-2006, 04:19.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #13
                          Dinain написа
                          Гстг, не мисля че има нещо общо с комунизма. Гледал съм целия филм и не помня да има нещо такова. Освен това съседния град с който се пуцат традиционно е терра инкогнита, никой там не знаеше защо всъщност е започнала войната и защо продължава. А комбинацията от европейски имперски мотиви от началото на 20-и век и японска реч е много забавна

                          Империал, аз ти казвах за този период имам пълна амнезия, освен за сержант Уханов... ако сме говорили за анимета, не го помня

                          Е , нали това е безмислието на войната , да няма логично обяснение що се пуцат ?
                          Като се замислиш наистина и часовника на лбапето на леглото с крепоста и топа бяха най готинкото

                          Comment


                            #14
                            Flame не помниш ли?

                            100стр темата за ВСВ не помниш ли? (имам я цялата запазена )
                            Flame не помня... какъв Flame?
                            Темата за ВСВ я помня, аз се появих към 70-тата страница... ама какво съм писал там, представа си нямам.
                            "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                            "But I know none, and therefore am no beast."

                            (Richard III - William Shakespeare)

                            Comment


                              #15
                              Аууу, каква лоша скорост! Тъкмо интересът и любопитството ми към филмчето нарастнаха, и това дойде като студен душ.
                              Truth will save the world

                              Comment

                              Working...
                              X