Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Продавам книга за Ромел

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Продавам книга за Ромел


    Книгата е очевидно на немски )

    390 страници, с много снимки, доста от които виждам за пръв път в 10 глави, с показалец и подробни обяснителни бележки и е доколкото знам едно от най-добрите неща писани въобще за Ромел, може би най-доброто, но не смея да се подпиша под това си изказване, защото когато въпросът опира до човек става сложно.
    Хартията и качеството на екземпляра са изключително добри, макар че тя е издадена през 2002 г.
    Няма да се разделя с нея за по-малко от 22 кинта. АКо няма желаещи за преговори с удоволствие ще си запазя книгата за мен, въпреки че на немски знам не повече от 50 думи винаги мога да бъда сноб )

    #2
    Док Холидей написа
    Няма да се разделя с нея за по-малко от 22 кинта.
    Е там се продава в момента за 3,27 ЕUR, което прави да кажем 7 лв.

    Comment


      #3
      Правилно си забелязал - то именно в това е идеята - ако я иска човек - купува я. Ако не я иска не я купува. Далеч съм от идеята да карам някой насила да я взима )
      По принцип бях склонен в най-краен случай да я дам за 12 ако взема, че умирам от глад )
      Както и да е. Сега си е вкъщи и й е добре.

      Comment


        #4
        Понеже се интересувам от подобни книги затова забелязах. По принцип напоследък предпочитам филмите - пълно е с документални кадри. Та ми направи впечатление, че същото заглавие със същата обложка съществува и като DVD. Сега се чудя дали да си взема това или 6 диска за отношенията между Хитлер и Ромел

        Comment


          #5
          Филми колкото искаш безплатно с документални кадри. (и промиваща мозъка информация, която ме довежда до пристъпи на кикот)
          Предпочитам книгите )))

          Comment

          Working...
          X