Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Речи на Тодор Живков

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Речи на Тодор Живков

    http://andrey.factology.net/todor

    :nworthy:
    Last edited by Michael Wittmann; 11-03-2006, 20:27.
    Ruhm und Ehre der Waffen SS

    #2


    И те повярваха на думите му, изпяха нему хвала
    Но скоро забравиха делата му...
    Пс. 105:12-13

    Comment


      #3
      Поклон пред Вожда Наш!!!!!
      :nworthy: :nworthy:
      XV mile the sea brode is
      From Turkey to the Ile of Rodez...

      Comment


        #4
        А дискусията каква трябва да е, Витмане? Предпоалгам, че ти означил темата като такава, та кажи си
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          Sir Gray написа
          Поклон пред Вожда Наш!!!!!
          :nworthy: :nworthy:

          :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :tup:
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Амиии каква дискусия може да има само трябва да се слуша
            Добрия журналист пише не това което чува, а това което трябва.
            Ruhm und Ehre der Waffen SS

            Comment


              #7
              Намерих го - питах за тази част от речта му пред дипломатическия корпус
              Last edited by ; 11-03-2006, 20:06.

              Comment


                #8
                А някой хора са учили наизуст 12 тома с негови тези :sm273:

                "Бех.. Когато бех на посещение в Мозамбик. Отивам в един район - вечерта със самолет. Гледам в гората огньове и аз го питам тоа мозамбиксия другар Какви са тия огньове там? Той вика това са обработваемите площи на селяните след като са прибрали реколтата.. както и у нас става ги горат. Против змиите той ми каза, там борба против змиите. На другия аз видях какво представляват, ми слушай едно магаре като се отърколи в тая земя опашката му ше е отвън. Това се обработва примитивно. А некой там от наще страни е отишъл и им е казал, че требва да се правят ТКЗС-та... ми тя загубена работа бе! ха ха Дааа."
                Ruhm und Ehre der Waffen SS

                Comment


                  #9
                  Toдор Живков далеч не беше такъв глупак, какъвто някои от речите му и начина, по който ги говореше го показват. Той малко се правеше на ударен... Сега слушам разни умници да изразяват носталгия по онова време /колко удачен е цитата на Галахад!/, забравяйки масата негативи. Това се дължи на ИЗВЕСТНИЯ напредък на България в някой отношения,който се дължи на бай Тошовите тарикатлъци пред Брежнев, който пък си затварял очите пред нашия реекспорт на нефт, както и ня няколкото успешно продаващи навън предприятия (но те си останаха държавни и печалбата им потъна) и на гарантирания пазар в СССР и СИВ (чиято печалба пак потъна и които не се научиха да се развиват, защото пазарът беше гарантиран). Макар доста ловко да си е разигравал картите 30 години начело на държава, номенклатура, партия и всичко, бай Тошо все пак си остана комунист, посветен в разните мрачни тайни на "Славянска беседа" от 1944 г. и в много нелицеприятни епизоди от т.нар."антифашистка" борба, както и във все пак оставащото си комунистическо управление с всичките му "екстри" след това.
                  Last edited by ; 13-03-2006, 20:43.

                  Comment


                    #10
                    А няма ли да сложат на Божков като се наведе да вдигне банкнотата и за малко не катурна Анчето по стълбите или интервюто на Жабчо по повод един победен мач на световното - дето се появи раздърпан, по анцунг... Последното като почна бях в другата стая и помислих че дават Г. Мамалев, ама не - то било държавния глава - но си беше смешно. А също интервюто за взаимоотношенията на България с Нубия, или пък на Жан, че Европа щяла да стане от Ванкувър до Владиводсток.

                    Comment


                      #11
                      това доколкото виждам е от диска на вестник "Гласове" на Явор Дачков. Колегите ми си купиха един и го слушахмекато чист хумор. А за подборката може да ви говори само името на автора и... това е само едната страна на монетата, а бай Тошо далеч не беше толкова еднопланов
                      may the Force be with you

                      Comment


                        #12
                        абе накой по запознат що не земе да пусне в отделна тема разните изцепки на политиците от 10ноември насам (а те не са малко) да се посмеем малко
                        No job
                        No money
                        No girl
                        No problem

                        Comment


                          #13
                          Хубавото е, че новите са записани на видео - ако се направи, ще е радост не само за ушите, но и за очите. Но ме съмнява, че Яворчо ще ни даде да чуем и тези гласове. Вярно, че и предаването на Яворчо си е смехория, но друга си е човек да види някои любими моменти от най-новата ни история.

                          Comment


                            #14
                            Е не мога да се сдържа де не кажа любимата ми изцепка на бай Тошо:

                            "Другари ние бяхме изправени пред ръба на една страшна пропаст, но ето че сега направихме решителна крачка напред!"

                            :lol: :lol: :lol:
                            (\_/)
                            (°_°)
                            (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                            Comment


                              #15
                              "Като идвах насам, видех.... дим. И питам - какъв е тоа дим? .... А то какво било - като разбрали, че ще ги прааат граждани, правчани се изгорили цървулите! Ха-ха-ха-ха-ха....."

                              Comment

                              Working...
                              X