Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Филми с пирати?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Филми с пирати?!

    Предложете филми с пирати!!! Много ми харесват филмите на тази тематика. Както предполагам и на много други. Проблема е, че не ги знам много. Защо толкова хубава тема, никой не развива и заснема(може и да е за добре)!?

    Освен карибските не съм гледал наскоро нищо. Между другото, филмчето е невероятно добро. Джони Деп+оригинален сценарий... комбинацията е космическа !

    Навремето гледах един филм, но не му знам името . Спомням си, че имаше двама братя, от който единия ставаше пиратски капитан, а другия губернатор(или нещо такова). Също така, имаше едни огромни оръдия, с които атакуваха една крепост, а след битката, бяха изхвърлени в морето(много ми беше жал). Ако някой се сеща!
    "...времето е в нас и ние сме във времето; то нас обръща и ние него обръщаме." В. Левски


    Приемайте промените, но не изменяйте на ценностите си.

    #2
    Предложете филми с пирати!!!
    Ами с пирати не се сещам. Може всички български да минат за такива, защото са калпави, ама за правенето им са измъкнати доста пари от държавния бюджет.

    Ако е филми за пирати, е по-лесно. Има игрален и анимационен за Сандокан, няколко екранизации на "Островът на съкровищата" (бълг. анимационна версия "Планетата на съкровищата") ... с една дума - много.

    Comment


      #3
      Galahad написа
      Ами с пирати не се сещам. Може всички български да минат за такива, защото са калпави, ама за правенето им са измъкнати доста пари от държавния бюджет.
      :lol: :nworthy:

      На "Карибите" съвсем скоро ще излиза продължение, ако не е излязло вече. Има един филм The Cutthroat Island от 1995 г. Такива филми няма много, били са на мода преди доста време, ако някога въобще са били.
      Last edited by Dinain; 09-02-2006, 21:27.
      "No beast so fierce but knows some touch of pity."
      "But I know none, and therefore am no beast."

      (Richard III - William Shakespeare)

      Comment


        #4
        Dinain написа
        :lol: :nworthy:

        На "Карибите" съвсем скоро ще излиза продължение, ако не е излязло скоро. Има един филм The Cutthroat Island от 1995 г. Такива филми няма много, били са на мода преди доста време, ако някога въобще са били.
        Имаше един руски анимационен мюзикъл, силно се препоръчва.
        Eighteen out of twelve apostles are buried in Spain.

        Comment


          #5
          Hans Delbruck написа
          Имаше един руски анимационен мюзикъл, силно се препоръчва.
          Ееее, тва го знаем, анимационния "Островът на съкровищата" на руски. Легендарно, нещо като "Ну заец, погоди"
          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
          "But I know none, and therefore am no beast."

          (Richard III - William Shakespeare)

          Comment


            #6

            Comment


              #7
              Точно щях да го предложа... много як филм А и Роман Полански си е Роман Полански
              may the Force be with you

              Comment


                #8
                Хан Соло, този филм го знам, дърпал съм си го . Галахад, кажи ми име, като са толкова много.

                За продължението на Карибските пирати знам. Очаквам го с голямо нетърпение .

                Планетата на съкровищата съм го гледал. Един от фаворитите ми при анимационни филми. Оригиналност(в почти всичко), на места издиша сюжета, но е класи над други анимации!
                Last edited by neHCuoHEpa; 10-02-2006, 00:07.
                "...времето е в нас и ние сме във времето; то нас обръща и ние него обръщаме." В. Левски


                Приемайте промените, но не изменяйте на ценностите си.

                Comment


                  #9
                  neHCuoHEpa написа
                  Хан Соло, този филм го знам, дърпал съм си го . Галахад, кажи ми име, като са толкова много.

                  За продължението на Карибските пирати знам. Очаквам го с голямо нетърпение .
                  Има един български - Йо-хо-хо с Кирил Варийски и Виктор Чучков
                  may the Force be with you

                  Comment


                    #10
                    "Тигърът на седемте морета" - класика в жанра! :rock:
                    Rolling, turning, diving
                    Rolling, turning, diving, going in again
                    Run, live to fly, fly to live, do or die
                    Run, live to fly, fly to live, Aces high.

                    Comment


                      #11
                      Галахад, кажи ми име, като са толкова много.
                      На които знаех заглавията, ги казах. Имаше някакъв за една жена-пиратски капитан. И друг, но си спомням една смешна сценка от него - губернатора отиде да арестува един пират, който беше на посещения при дама. Та пирата упрекна губернатора, че не е никакъв благородник, щом влиза в спалнята на дама без да почука на вратата, а на свещеника, който беше с губернатора, че му липсвало мисърдие, щом прекъсвал визитата му. После пирата духна.

                      С две думи помненето на имена на филми не е от силните ми страни. ето тук за един филм.


                      Comment


                        #12
                        Сандокан - по Емилио Салгари
                        may the Force be with you

                        Comment


                          #13
                          Имаше някакъв за една жена-пиратски капитан.
                          =
                          Има един филм The Cutthroat Island от 1995 г.
                          "No beast so fierce but knows some touch of pity."
                          "But I know none, and therefore am no beast."

                          (Richard III - William Shakespeare)

                          Comment

                          Working...
                          X