Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Концерта на Accept в Каварна

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Концерта на Accept в Каварна

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=6180

    Можете да разгледате снимките, които направих на концерта. Шоуто бе незабравимо, просто не се поддава на описание :rock: Сами ще прецените
    Rolling, turning, diving
    Rolling, turning, diving, going in again
    Run, live to fly, fly to live, do or die
    Run, live to fly, fly to live, Aces high.

    #2
    Великолепен концерт беше :rock:
    http://thirdreich.boinaslava.net/

    Comment


      #3
      Да но шест часа беше малко длъжко, пък и Виктори бяха досадни. А Удо естествено беше супер!


      thorn

      Средновековните църкви в България

      Comment


        #4
        За пръв път виждам (прочитам ) фен да се оплаква, че концертът бил дълъг :stupid:
        http://thirdreich.boinaslava.net/

        Comment


          #5
          Ами след повече от 200 км каране и няколко километра обикаляне из скалите на Камен бряг в най-голямата жега да слушам пет часа разни групички като виктори докато дойде време за Аксепт наистина ми се видя длъжко.


          thorn

          Средновековните църкви в България

          Comment


            #6
            Аз пък бях на концерта на Дийп Пъпъл :rock: и супер яко си изкарах жалко че нямаше как да направя снимки, там била и ВлаДракула. Да се похваля успях да хвана кърпата която барабаниста Ян Пейст хвърли след концерта след кратка борба аз я отмъкнах. Иначе ако Скорпионс не го бяха отложили и там щях да ходя но на 6 септември няма да мога пък и сега не мога да отделя 20 лв., пък и ще се празнува празника тогава.

            Ей като сте ходили на концерти това лято можехме да направим една среща на форума в Добрич все пак Каварна е на 20-30 км. от там. Ама айде някой друг път
            Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

            Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

            Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

            Comment


              #7
              Thorn написа
              Ами след повече от 200 км каране и няколко километра обикаляне из скалите на Камен бряг в най-голямата жега да слушам пет часа разни групички като виктори докато дойде време за Аксепт наистина ми се видя длъжко.
              О, това е нищо. Да знаеш кво беше на концерта на ManOwaR в Турция миналия месец! 600 километра дондуркане със скапан турски рейс в продължение на 23:00 часа (3 от които киснене посред нощ на границата със сума ти проверки). После още много часове се мотахме като мухи без глави из 12-милионния Истанбул докато намерим мястото в няква бесна тропическа жега. Фестивала започна в 14:00 с разни ужасни турски и неизвестни западни групи, а ManOwaR започнаха чак от 11:00. Ако знаете колко пиян, капнал от блъсканици, умора и безсъние бях когато те започнаха. Само, че това нямаше никакво значение! ManOwaR направо ни изкъртиха главите, такова чудо не бях виждал през живота си! :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :rock: :fire: :fire: :fire:

              Иначе и Аксепт много ги харесвам и съжалявам, че неможах да отида на концерта в Каварна, а и едва ли ще имам шанс отново да ги видя събрани с Удо Диркшнайдер. Но няма значение, преди всичко трябва да се издигне лозунга: Цонко Цонев - ПЕЗИДЕНТ!!!
              Last edited by Warlord; 04-09-2005, 20:16. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
              (\_/)
              (°_°)
              (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

              Comment


                #8
                Истанбул е 17 милиона.

                Comment


                  #9
                  С предградията - да.
                  (\_/)
                  (°_°)
                  (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                  Comment


                    #10
                    Вярно е че Виктъри бяха малко досадни, но пък Гамарей измиха това неприятно чувство. А за Удо и Ко просто нямам думи. Днес чух, че на 6 май догодина в Каварна щели да дерат гърла MANOWAR :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:
                    Rolling, turning, diving
                    Rolling, turning, diving, going in again
                    Run, live to fly, fly to live, do or die
                    Run, live to fly, fly to live, Aces high.

                    Comment


                      #11
                      За много голямо съжаление това е поредния скапан слух (проверих го ве4е) скоро време няма да видим ManOwaR в България. Това, което е сигурно засега е Scorpions на 6 септември (пак в Каварна естествено), Korn, Helloween за втори път на 31 януари 2006 г. Последното най-много ме вълнува, миналия път бяха малко пестеливи и о4аквам да се реваншират тоя път.
                      (\_/)
                      (°_°)
                      (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                      Comment


                        #12
                        Аз може ли да се похваля, че преди няколко месеца бачках на концерти на Megadeth и на Antrax? Последните имаха 20г юбилей.

                        Не, че съм такъв голям фен, но така се случи, аз даже не знаех, бях изненадан, но се изкефих, че виждам легендарни групи. Даже и на двата концерта през втората полвина проверявах пропуски за или пусках или не пусках във VIP(Very Important Person) помещението и зградената част на балкона.
                        Last edited by Batko Charly; 05-09-2005, 18:41.
                        Contra la estupidez, hasta los dioses luchan en vano.

                        Злобата крепи човека, а мързела го грози!
                        (собствен патент)

                        Comment


                          #13
                          не беше ли Person?

                          Comment


                            #14
                            Док Холидей написа
                            не беше ли Person?
                            Contra la estupidez, hasta los dioses luchan en vano.

                            Злобата крепи човека, а мързела го грози!
                            (собствен патент)

                            Comment


                              #15
                              Наистина за MANOWAR това е само слух и знам че няма да идват в България. Знам че другото лято щели да идват Iron Maiden и AC/DC за последните още не е сигурно. За другите групи, които щяха да идват през следващото лято не се сещам. Аз предлагам догодина т.е. лятото, ако има много желаещи за един и същи концерт и естествено ако имаме и възможности и време да направин една среща на форума в Каварна или в Добрич от където съм и аз то е близо до Каварна, ако не се лъжа на около 30 км.
                              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                              Comment

                              Working...
                              X