Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов филм за Хитлер

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нов филм за Хитлер

    http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=766834 това е инфо за филма.Повече не знам.Пише че ще е у нас след 9 септември (ма направо си подхожда с датата :mhehe: )

    #2
    Филмът не е нов, гледах го на компютъра преди време, но е мнооооооого хубав, един от най-хубавите.

    Казва се "Der Untergang".
    Last edited by lzl; 21-08-2005, 13:10. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
    По моя преценка съм обективен.

    Comment


      #3
      Най-хубавия.

      Comment


        #4
        МАле , тоя филм ще е лудницата . Ще се съберем сигурно голяма компания и всичките ще отидем да го гледаме на кино

        Comment


          #5
          Преди месец имаше скрийнинг в киноцентъра до НАТФИЗ. Явно не сте разбрали.

          Comment


            #6
            Ако наистина се казва фирма Der Untergang,то проводът на български е доста шибан-Крахът на Третия райх!? Der Untergang ще рече Залезът.

            А по-добър ли е от Сталинград?

            Comment


              #7
              Унтерганг = Гьотдемерунг или нещо такова...
              Все пак не към учил немски.
              Тоест = божествен залез.
              Преводът е тъпичък, но иначе хората няма да знаят за какво става въпрос.
              Филмът е най-добрият.

              Comment


                #8
                На мен често казано този филм не ми хареса особено.
                Моят личен фаворит по темата е друг - НАПОЛА (http://www.imdb.com/title/tt0384369/)

                Верно, не е конкретно за Хитлер, но се разглежда една не по-малко интересна тема от него време, а именно - създаването на елита на нацията.

                Comment


                  #9
                  Erich Von Manstein написа
                  Унтерганг = Гьотдемерунг или нещо такова...
                  Все пак не към учил немски.
                  Тоест = божествен залез.
                  Преводът е тъпичък, но иначе хората няма да знаят за какво става въпрос.
                  Филмът е най-добрият.
                  Залезът на боговете

                  Comment


                    #10
                    Да знам.
                    Хитлер за това говори - божествения залез. Тц тц.

                    Comment


                      #11
                      Вече имаше такава тема ама кой да чете - http://forum.boinaslava.net/showthread.php?t=6585 това го казвам че да не се пълни форума с еднакви теми.

                      Иначе наште почти винаги превеждат тъпо чуждите филми. Ето например филмът - The Ring - го превеждат "Предизвестена смърт" между другото филма е много як психотрилър вече има и втора част. Та истинския превод е "Пръстена", така че не се учудвайте.
                      Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                      Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                      Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                      Comment


                        #12
                        скромно мнение

                        Чак пък хубав!Действието се развива в последните дни на войната в бункера на Хитлер в Берлин.Филма е направен по спомените на секретарката на Хитлер!Има историческа стойност,но аз имах други очаквания....
                        Вярвам на всички с изключение на дявола в тях!

                        Comment


                          #13
                          Да, приятелю. Със скромни възможности не може да се очаква друго освен скромно мнение.

                          Comment


                            #14
                            Гледах му една реклама в абв.бг днеска ами от картиките ми привлече вниманието...,а да знаете от къде мога да го дръпна?
                            По-лесно е да се развърже завързаното, отколкото да се съедини разделеното.
                            --- Цицерон ---

                            Comment


                              #15
                              Човек би помислил, че в България кината са забранени.
                              Всъщност не ви ли идва на ум, че кина наистина съществуват и съществуването им е легално? Ей така - веднъж годишно - да проверите дали не са ги преместили случайно.

                              Comment

                              Working...
                              X