Съобщение

Collapse
No announcement yet.

стелт

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    стелт

    ако това не е хубав филум със самолети здраве му кажи
    невероятен филум 2 часа само самолети
    а едни скорушни скрин шотове
    на втория се вижда лошото дете което се преследва до средата на фиума
    на първия друг тип машинка с дървена кабинка
    какво мислите за този филум

    още малко скринчета на лошото дете
    обаче ако някои ми каже как се казва песента която слуша
    му пиша една шестица
    Attached Files
    Last edited by piko1; 02-08-2005, 07:02. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение

    #2
    Мисля, че това е още един филм, който няма да гледам. Това мнение си създадох, след като онзи ден гледах кратък кадър от филма (не рекламен клип, а просто кадър). Нашият човек презарежда от дирижабъл в полет, а пък лошият самолет успя с няколко ловки маневри да запали изтичащо гориво и да взриви дирижабъла. Естествено, нашият се спаси благодарение на бързите си реакции.
    Поредната глупост. Е, може и да е забавно, знам ли, ако тръгнеш с нагласата, че не бива да очакваш нещо, близо до реалността.

    Comment


      #3
      bsb написа
      Мисля, че това е още един филм, който няма да гледам. Това мнение си създадох, след като онзи ден гледах кратък кадър от филма (не рекламен клип, а просто кадър). Нашият човек презарежда от дирижабъл в полет, а пък лошият самолет успя с няколко ловки маневри да запали изтичащо гориво и да взриви дирижабъла. Естествено, нашият се спаси благодарение на бързите си реакции.
      Поредната глупост. Е, може и да е забавно, знам ли, ако тръгнеш с нагласата, че не бива да очакваш нещо, близо до реалността.
      E ta kakvo o4akva6 tova e poredniqt film na Amerikanskata propagandatorska ma6ina :rock: v stil "ala Rambo" :rock:

      Comment

      Working...
      X