Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова игра на Воланд

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Нова игра на Воланд

    От доста време не сме порвеждали форумни игри, така че е добре, че откриването на този раздел съвпадна с поредната игра на Воланд. Тази нова игра е "Дипломация ІІ" и покрай забавната си страна ще служи и като средство за проверка на определени стратегически концепции.

    На този адрес можете да разгледате старницата на играта:


    Там ще намерите указания как да се свържете с Воланд, за да подадете заявка за участие в играта ( на адрес forum_game@abv.bg ).
    Списък с роли и играчи:

    #2
    ТЬРСИ СЕ !!!

    Предвид скорошното начало на играта " Дипломация II " тьрся потенци-
    ален играч , които да заеме поста ПРЕМИЕР НА ШВЕЦИЯ . Дльжността
    предполага наличието на широки правомощия при условията на една
    канцлерска монархия ( с мен за дьржавен глава / виж сайта на играта/ ).
    Предполага се ,че кандидата трябва да е готов за екипна работа .
    Всички кандидатури са добре дошли Срок - до началото на Август !

    Радвам се , че се намери удачен кандидат - Ханс Делбрук ,когото поз -
    дравявам с поста
    Last edited by Kaiser; 24-07-2005, 16:28. Причина: promeni

    Comment


      #3
      Няма да е зле да има някой отговорник, който да пусне основната информация от сайта на играта тук и да я обновява с обновяването й на сайта. Нямам предвид правилата, щото са дълги, ами кой участва и тн.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Ми тя тази тема така е била забутана и неоткриваема, че едва ли някой я е видял до сега.... :vb_sad: Ето, можела съм да се пиша за френска императрица, тъкмо между Наполеон 1ви и 3ти има дупка, как щеше да ми отива Наполеонка 2ра! Или в по-лошия случай, кралица Мелиса 14та... :rock: А то докато се усетя и вече станала република...Мъка :not:
        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

        Comment


          #5
          Мога да те взема в харема :sm191:- ще играеш "13-тата годеница на Султана". Много касов хит. :love63: Може да ти дам да отговаряш и за мърчандайзинга :sm228:- ще продаваш тениски с лика на Сулатана :imperial:, захарен памук във формата на брадата ми, както и куче-касичка и кораб-касичка :sm232:.

          Ако потръгне работата си осигуряваш роля без участие в кастинг :mike: и в следващата серия :sm273: - "14-тата годеница на Султана" - ще играеш жената на Султана :evil:, опитваща се да отрови новата годеница:love01:, но вярното куче на Султана (кого лаеш ти бе :twak: ) ще усети и ще провали плановете ти :hanged:. :lol:
          Dulce et decorum est pro patria mori

          ОТТУКА ЗАПОЧВА РОДИНАТА -
          СЪС ГРОБ НА НЕЗНАЕН ЮНАК,
          НАД КОЙТО СМЪРТТА Е ПРЕМИНАЛА,
          СМЪРТТА НЕ И ВРАЖИЯ КРАК.

          Comment


            #6
            Радвам се , че се намери удачен кандидат - Ханс Делбрук ,когото поз -
            дравявам с поста
            Докато стигна до тази обява, станало време за преврат.
            Или канцлер, или не участвам в коалицията. Това пък защо нещо му звучи познато, като да го е казал друг преди мен?

            Comment


              #7
              Kaiser написа
              Предвид скорошното начало на играта " Дипломация II " тьрся потенци-
              ален играч , които да заеме поста ПРЕМИЕР НА ШВЕЦИЯ . Дльжността
              предполага наличието на широки правомощия при условията на една
              канцлерска монархия ( с мен за дьржавен глава / виж сайта на играта/ ).
              Предполага се ,че кандидата трябва да е готов за екипна работа .
              Всички кандидатури са добре дошли Срок - до началото на Август !

              Радвам се , че се намери удачен кандидат - Ханс Делбрук ,когото поз -
              дравявам с поста
              Преди да си си измислил някоя нова длъжност дето я няма в играта (Премиер???) вземи и обясни, ако ти си лидера с какво ще се занимаваш ти и с какво Ханс? Кой е дипломат, кой Генерал? и пр. Да се знае към кого да се обръща човек по определени въпроси. Така няма никаква яснота...
              Recalibrating my lack of faith in humanity...

              https://www.youtube.com/watch?v=MvqjkS6t9Yk

              Comment


                #8
                Neonix написа
                Мога да те взема в харема :sm191:- ще играеш "13-тата годеница на Султана". Много касов хит. :love63: Може да ти дам да отговаряш и за мърчандайзинга :sm228:- ще продаваш тениски с лика на Сулатана :imperial:, захарен памук във формата на брадата ми, както и куче-касичка и кораб-касичка :sm232:.

                Ако потръгне работата си осигуряваш роля без участие в кастинг :mike: и в следващата серия :sm273: - "14-тата годеница на Султана" - ще играеш жената на Султана :evil:, опитваща се да отрови новата годеница:love01:, но вярното куче на Султана (кого лаеш ти бе :twak: ) ще усети и ще провали плановете ти :hanged:. :lol:
                Много мило, но сценария нещо не го бива. :vb_sad: Ако питаш мен, трябва да отрежеш брадата на сценариста, барабар с главата и да си вземеш нов. Например Хана, нейните сценарии са истински шедьоври, този преди месец си е направо °горещ хит°, а и в тях все играя главната роля, а не някаква си там 13та годеница
                "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                Comment


                  #9
                  Форумната игра на Воланд "Дипломация 2" е достъпна вече и на адрес:

                  http://www.history-simulations.net/fg5/index.htm

                  Comment


                    #10
                    Скьпи Албилео , на мен и на Ханс всичко е ясно и изяснено А и щом Воланд го е
                    записал като премиер , значи няма проблеми . Той поема армията и флота , аз
                    дипломация и икономика , за един период от време ще ме замества изцяло .
                    Вярвам вече и на теб всичко е ясно .

                    Comment


                      #11
                      Видях, че е решено форума на играта да е другаде. Затова премахнах излишния форум тук.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        Аз нещо не го видях другия форум, ако може някой да каже адреса му. Да поразгледам и аз
                        По моя преценка съм обективен.

                        Comment


                          #13
                          На сайта на играта пише.
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #14
                            не мога да го намеря
                            По моя преценка съм обективен.

                            Comment


                              #15
                              albireo написа
                              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                              Comment

                              Working...
                              X