Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търсим икономическа информация.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Търсим икономическа информация.

    Та спорим си с едни Съветофили които се опитват да изкарат черното бяло а бялото розово. Във връзка с което те изнагласиха някаква супер страшно приказна нагласистика за валутните курсове, като последното хвърли моята скромна особа ,кичеща се с магистърска степен по икономика (освен това съм и магистър инженер,а и съм скромен), та хвърлиха ме в тъча,
    Накратко някой може ли да ми помогне с валутните курсове към рублата в периода 1930-1946. аз от своя страна ще споделя сайт с курсове за други валути но това ще стане във вторник когато си седна на служенюбният комп. просто линка ми е там, много авторитетен сайт но само за белите страни.
    Мерсим предварително.

    #2
    Хм, така на прима виста се сещам, че когато през зимата на 1950 СССР фиксира съдържанието на злато към рублата на 0,22...грама, САЩ бяха на 0,88... грама, което определяше курса на 1 долар за 4 рубли. След реформата на Хрушчов, един долар струва 90 копейки.
    Уф, ще видя дали мога да го проверя.
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    Comment


      #3
      @melisa: jstor трябва да има статии по въпроса.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Става ли нещо така?
        Attached Files
        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

        Comment


          #5
          Mersi mnogo, когато се появите в БГ (което ни дава отсрочка) ще почерпим.
          Статията е интересна, ако и цифрите да не ми изнасят

          Comment


            #6
            Стискам палци да стане
            Attached Files
            Last edited by mellisa; 20-06-2005, 13:52.
            "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
            Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

            Comment


              #7
              Ами кажи кога имаш път към Булгаристан и сигурно ще стане.
              А ето и сайта за който говорех:
              http://www.eh.net/hmit/exchangerates/

              Comment


                #8
                Не си ме раzбрал, или аz не сьм била много ясна
                Стисках палци да няма проблем с отварянето на прика4ените файлове. Надявам се, 4е се 4етат и 4е са ти свьрШили работа.
                "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                Comment


                  #9
                  Чете се всичко, благодаря, иначе ти губиш

                  Comment


                    #10
                    Гоги ти хубаво получи информацията, а ще ти представлява ли трудност да синтезираш тука нещо за широките народни маси?

                    Мога да ти пратя най-различни икономически статии за Райха и за СССР ако те интересува.
                    albireo написа
                    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                    Comment

                    Working...
                    X