Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обявки - не поствай и тук ;)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Обявки - не поствай и тук ;)

    Утре към 11 часа(сряда, 6 април) ще обявя резултатите ви от 0-ход, престижа и някои подробности около играта, 1-ви ход започва утре в 12 часа high noon и ще продължи до вторник 12 април (19 часа)

    Ходовете сте си ги написали грамотно игрово, което много ме облекчава, има доста интересни хрумвания, а най- готиното според мен е, че са доста различни като стил...

    Ход не съм получил от Деимос, ще го направя вместо него ако няма други предложения!

    Както знаете Крилов се отказа, така че сте 13, като броим руския ни приятел Динбриан , който е шахиншах

    #2
    има ли някой освен stagon да не си е получил хода? Вижте си пощите!

    Comment


      #3
      за съжеление Стагон е възпрепятстван да участва

      Comment


        #4
        Изпратени са ви резултатите като финансии от първи ход, ако има проблеми, обаждайте се

        С цел реализъм политическите ходове се ускоряват до максимално възможното, (моля без нощни бойни действия), финансите за момента остават седмични!

        Всеки играч е получил своя престиж, до края на деня обща таблица със съображенията, за да няма обидени!

        Enjoy!!

        Comment


          #5
          Тежки сражения в няколко провинции, понеже някои играчи бързат, а съм длъжен да съм точчен, общи резултати в четвъртък. Сега мога да кажа, че Рим, завладя нова провинция на Изток

          Comment

          Working...
          X