Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първи ход

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Първи ход

    Според мен е необходимо да обсъдим общото движение в нашите първи ходове и избора на консули и трибуни, който ще се наложи да направим.
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    #2
    По един трибун и един консул от съответно едната и друга партия.
    Иначе, икономически - аз си поръчах малък храм, баня и среден флот (2000 сестерции доход на ход) и ми останаха разни дребни пари само.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    Comment


      #3
      Ами аз нали получих подарък роб философ, реших да му изградя една школа
      А иначе и аз имам флот, но малък и манифактура

      Нима ще имаме само 2ма трибуни ?
      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

      Comment


        #4
        аз малко късно получих фаила си,но успях да се включа във хода иначе си поръчах малък храм и малко роби..и още една малка изненада а иначе предполагам,да набутаме силните играчи на противниците сега н важните постове и после при ротацията да ти изместим и да прокараме закони които да им попречат да се върнат на тях скоро.
        bulgaria on three seas

        Comment

        Working...
        X