Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Партия на сенаторите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Партия на сенаторите

    Благородни Катон,
    предлагам нашата партия да приеме името Партия на сенаторите.
    "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
    Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

    #2
    А тогава бедните малки популати как да се наречем? И може ли ние също да сме сенатори тогава?
    Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
    Неизвестен руски адмирал

    Comment


      #3
      оооо, в никакъв случай

      то ще стане като партията на републиканците не може да обявим че Вер не е сенатор само защто не членува в партията ни

      Оптиматите си е добре ...освен това има положителен заряд
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #4
        Odzava написа
        А тогава бедните малки популати как да се наречем? И може ли ние също да сме сенатори тогава?
        А може би ние не сме републиканци тогава ?

        Не може вие да ни лишавате от гордата титла републиканец само защото не сме част от вашата партия, а после да се оплаквате, че ако наречем нашата партия на сенаторите няма да сте включени в нея.

        Предлагам и ние и вие да се откажем от идеята за партии на републиканците и на сенаторите

        Не отхвърлайте нашата протегната ръка !
        "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
        Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

        Comment


          #5
          Ама четет бе колеги. Ако напишех Партия на защитниците на Републиката щяха да ми се схванат пръстите.
          Авис, стига си се заяждал. Точно ти си най-наясно за какво става дума.
          ОК. наричайте ни популати тогава, ама на мен думата не ми харесва. Не е "оптимална" като вашата
          Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
          Неизвестен руски адмирал

          Comment


            #6
            От името на моите съмишленици, мога само да приветсвам толкова мъдро решение от страна на големия Луций Вер и да се преклоня пред човека, отдаден толкова на родината

            Салве
            "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
            Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

            Comment


              #7
              мелиса, напомни ми ато почне играта да ти изпратя един роб-философ като подарък.
              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
              Неизвестен руски адмирал

              Comment


                #8
                Odzava написа
                мелиса, напомни ми ато почне играта да ти изпратя един роб-философ като подарък.

                Нима благородният Луции Вер намира, че имам нужда от роб-философ за да мисли вместо мен ? :vsad:
                "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                Comment


                  #9
                  Всъщност Луций Вер се опита да ти направи изискан подарък-нещо като кошница с рози.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #10
                    хахха аз маи ще сменям партията,плашите ме хора.
                    bulgaria on three seas

                    Comment


                      #11
                      Аелиа Пулкериа благодари на Луций Вер и още веднъж се убеждава в качествата му, които биха го направили отличен консул, подкрепен и от двете партии, защото има личности, които залужават възхищение за това, което са, а не само според името, което носят

                      П.С. Timeo Danaos et dona ferentes :p
                      "Pressй; fortement sur ma droite, mon centre cède, impossible de me mouvoir, situation excellente, j'attaque."
                      Осмелих се. Осмелявам се. Докрай. И си плащам за това. Не се пазаря.

                      Comment


                        #12
                        Хи хи хи ..вижте сега ...идеята ми беше да се даде просто тон на обсъжданията ...нещо като да се вдигне летвата, да не почнем да обсъждаме древни ела на съвременен език ....така според мен е много по-интересно Нямам намерение да се заяждам

                        в знак на померение предлагам да се делим на партии оптимати и либерали, щом не ви харесва популисти ....ама те сенаторите които са се загрижили за благото на плебеите са си баш популисти В крайна сметка не е важно кой как се нарича ....това е просто един от многото въпроси по които са се разминавали .....и то най-вече не от някакви политически съображения а просто от желание да бъдат контра на другите Всичко е борза за повече влияние и власт. Едните се обединяват около една силна личност, други около друга , и ги тикат на горе с намерение след това тя от благодарност да им дари благодат - пари, влияние, земи, постове от които да може да краде повече това е имската полотика ...за еднолична власт се борят само прекалено наядените скучещи идеалити, които си мислят че знаят начина как да оправят света - и все калпаво става
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #13
                          Е сега кой разваля магията на играта ? :twisted:
                          Ама , моля Ви Княже , не ни разваляйте вживяването

                          Comment


                            #14
                            Бтв ...вер , кога ще ми върниш ония легиони дето ти ги бях услужил.

                            "Вееееер! Върни ми легионите!"

                            това не е тема за вживяване ...това е тема за офтопик и подмятания
                            Last edited by княз Крылов; 31-03-2005, 17:44. Причина: Автоматично сливане на двойно мнение
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment


                              #15
                              Споко бе Авис! Нещата вървят добре. Тонът си е баш подходящ за Рим. По въпроса за Партията на републиканците-много ми се искаше да има нещо римско, ама да не е в плоскостта на парии и благородници и се сетих за Клавдий Друз Нерон Германик .... Дебелия и виковете му от щита на германеца-Да живее Републиката! Докато го носели да става Император. И затова реших да я спасим тая Република преди да я загроби някой.
                              мелиса, обещах че няма да се кандидатирам поне три избора. Думата ми на две не става.
                              Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                              Неизвестен руски адмирал

                              Comment

                              Working...
                              X