Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бригада

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Бригада

    Някой гледал ли го е този руски сериал?(който не е няма извинение)
    ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

    #2
    Честно казано - опитах, но.... абе не ми се получи


    Salute!

    =BgAF= Bulgarian Air Force

    Comment


      #3
      Да, много ми хареса. Както и на всички приятели и познати, които са го гледали. Филмът се оказе доста популярен в България, а предвид, че няма реклама това говори доста за качеството му .
      По моя преценка съм обективен.

      Comment


        #4
        miro написа
        Честно казано - опитах, но.... абе не ми се получи


        Salute!
        Това какво трябва да значи?
        ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

        Comment


          #5
          филма е много добър...който не го е гледал и харесва руски/гангстерски филмчета да го гледа...

          история е за руски мутри, които се издигат след падането на комунизма в СССР (тамън може и да се направи аналог и с нашенските мутри)
          "Чуя ли думата култура, зареждам револвера!"

          Comment


            #6
            Да от децки г****е станаха доста влиятелни.Мен ме кефи че филмът изглежда доста реален няма суперменщини или напълно добри или лоши герои.Актиорите също кефят.
            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

            Comment


              #7
              Бригада
              Сряда, 27 Април
              Канал 1 - 20:50

              Comment


                #8
                Там сме Аз имам големи очаквания, да видим дали ще са оправдани...

                Comment


                  #9
                  E aз си свалих мелодийката от филма на jsm много е зарибяваща
                  ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                  Comment


                    #10
                    Не знам, на мен не ми направи никакво впечатление този филм.

                    Comment


                      #11
                      Фимла е готин, определено ми хареса и останах с доста добри впечатления. В интерес на истината бях много скептично настроена, но си е зарибявка, както бе споменато малко по-горе
                      ПП: Пробвайте и "Баварец"

                      Comment


                        #12
                        ами гледах го филмчето не е лошо но е направено много по американски вариант.
                        хубавото е че е правен от руснаци и те не допускат големи изцепки като американците с тяхните "визуални ефекти".другото ло6о е че имах чувството между две серии има поне още една.
                        като цяло:положително го оценявам

                        Comment


                          #13
                          Истината е че филма отразява действителността на държави,като България и Русия.
                          Pro Deo fide et Paria

                          Comment


                            #14
                            Не е точно. Поначало в живота мафиотите не са положителни герои и полицаите не са изроди, чудещите се как да прецакат и натопят невинния и честен биткаджия.... не че няма такива работи, но по дефиниция не преобладават. Някои творби, като почнеш от Кръстникът насам, много хвалят мафията, а това не е най-правилното. Не им пречи да са хубави или лоши, но в живота тия хора са боклуци в мнозинството си, живеят и създават криминални субкултури и т.н. и т.н. Има и изключения, естествено.

                            Comment


                              #15
                              според мен за да има такива хора донякъде е виновна държавата.Например при едно тоталитарно управление е невъзможно съществуването на такива групи.
                              Ако някой хора си вършат съвестно работата непременно ще се промени положението,но всички ставаме свидетели на силата на парите и тяхното влияние върху човечеството.
                              Pro Deo fide et Paria

                              Comment

                              Working...
                              X