Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авиаторът

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Авиаторът

    ЗА БОГА БРАТЯ НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ!
    ТРИ ЧАСА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ И МАЛКО САМОЛЕТИ. ОТКАЧЕН ТИП , КОЙТО Е БОЛЕН И ПОСТОЯННО СИ ГОВОРИ САМ СЪС СЕБЕ СИ. :stupid:
    щом и жената не го издържа и искаше по едно време да си ходи-а идеята беше нейна, да съм гледал много самолети-смятайте за какво става въпрос.
    Не си отнемайте три часа от живота ще съжалявате. :wall:
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    #2
    Еее, не съм съгласен ама хич!
    Филма все пак е биографичен, Хауърд Хюз е много интересна личност и, макар че не ми е любимец, Леонардо Ди Каприо просто е великолепен в ролята си, да не говорим за Кейт Бланшет, че ми е слабост , или пък за изненадващо адекватната Кейт Бекинсейл.Личи си, че е правен за обиране на Оскари де, ама не мога да взема страна кой е по-добър, щото още не съм гледал Million Dollar Baby.Както и да е, ако представата ви за добро кино е малко по-различна от Terminator или White Chicks/иначе нищо против Терминатора нямам, много си е добър франчайза, дори и 3та част /, то няма да са загубени тез часове, може би маалко по-късичък трябваше да е, признавам :1087:

    p.s.
    За малко щях да забравя, много добри поддържащи роли на Алек Болдуин, Алън Айда, Джъд Лоу и Йън Холм :rock:
    Last edited by Sherlock; 05-03-2005, 06:36.
    knowledge is power

    Comment


      #3
      02/13/2005 10:11 PM
      Imperial: abe ti gleda li The Aviator
      02/13/2005 10:12 PM
      Parabellum: о нееееееееееееее 3 часа и кусур загубени в киното:'(
      02/13/2005 10:12 PM
      Imperial: хаха
      ти нищо не разбираш от кино
      Филма беше хубав, Парабелум нищо не е разбрал щото не знае английски :p
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Ако беше хубав щеше да обере Оскарите.Да видим сега колко пари ще донесе от Европа този филм.
        То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

        Comment


          #5
          Ха, те Оскарите се раздават на съвсем различни принципи
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Няма хе,Няма - Ме :p
            Филмченцето е калпаво
            То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

            Comment


              #7
              Хм, май аз уча и се занимавам с тия работи, а ти работиш на летище :sm100::p

              Ок стига сме се заяждали, че наспамихме темата.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Филма определено не ми хареса. Все пак ако искам да гледам биографични филми ще си пусна някой научно-популярен канал. Може Ленардо ди Каприо да се преставя добре като актьор, но филма си е скучен.
                Не успях да го изгледам до края....




                Salute!

                =BgAF= Bulgarian Air Force

                Comment


                  #9
                  miro написа
                  Все пак ако искам да гледам биографични филми ще си пусна някой научно-популярен канал.
                  Е защо не прочете предварително за какво става дума във филма та да не си губиш времето с биографични филми.

                  Забавно е как всички атакуват това, че бил биографичен и съответно далеч по-бавен от кой да е екшън, ами като не харесвате такива филми, защо въобще ги гледате. Спроред мен не е адекватно.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Нямам навика да чета за какво става дума във един филм и после да го гледам. Обикновенно когато чуя, че една продукция е номинирана за награда някаква, че е режисирана от име в бранша - ами пускам филма и го гледам.
                    Факта че не ми е допаднал конкретния филм, не означава че съм фен някакъв на екшъните.
                    Но все пак 99% от хората с които съм коментирал филма са се изказали негативно. Мисля е показателно... Което не означава че тяхното мнение е определило гледната ми точка. Просто филма... ами мъка си е.


                    Salute!

                    =BgAF= Bulgarian Air Force

                    Comment


                      #11
                      Imperial написа
                      Е защо не прочете предварително за какво става дума във филма та да не си губиш времето с биографични филми.

                      Забавно е как всички атакуват това, че бил биографичен и съответно далеч по-бавен от кой да е екшън, ами като не харесвате такива филми, защо въобще ги гледате. Спроред мен не е адекватно.
                      Аз като му гледах прегледът в киното никъде не споменаха че е биографичен-само сцени със самолети показваха и като отидох да го гледам разбрах ква боза е :fire:
                      То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                      Comment


                        #12
                        Ако беше хубав щеше да обере Оскарите
                        А аз пък да кажа, че Авиаторът всъщност взе най-много Оскари от всички филми тази година, с един повече от Милион доларовото Бебче на Клинт, така че Парабелум и тук не си прав.Друг е въпроса в какви категории де :p
                        knowledge is power

                        Comment


                          #13
                          Именно в какви категории той взе Оскарите? Ами в най-глупавите- ако така мога да се изкажа. нали ги гледах директно по ТВ-то
                          То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

                          Comment


                            #14
                            Така си е, но от друга страна техническите категории не са толкова "натоварени" с политика и интрижки и се водят най-отговарящи на истината.Така че 5 Оскара в тези категории не са нищо друго освен доказателство, че филма е направен, в смисъл на изпипан, много добре.Което си е повод да го гледаш :nod:
                            knowledge is power

                            Comment

                            Working...
                            X