Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ну погоди!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ну погоди!

    Я си признайте откровено, има ли някой който да симпатизира на заека?
    :fire:
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    ей тоя заек като го видех и ми идеше да му извия вратленцето... освен тва вълка си беше симпатичен, един такъв небръснат и с измъчен поглед, направо на студент от Техническия го докарваше
    <<..........>>

    Comment


      #3
      Aз симпатизирам на заека, много даже, то това заек с ориз, бира и кашкавал на фурна, вие да не сте виетнамци че обичате кучето (вълка)

      Comment


        #4
        Абе аз и в Том и Джери все бях за котарака.....сега се усещам защо повечето от околните ме гледаха странно
        "If elections changed anything, they would be forbidden" ~ Kurt Tucholsky

        Comment


          #5
          Аз бях за заека Ама вълкът като се срещнеше с хипопотама и ми ставаше жал .
          По моя преценка съм обективен.

          Comment


            #6
            Преди много-много години, "отбивах редовната военна служба в редовете на БНА" в гр. Сливница. Ученията в АУЦ бяха ежедневие. Един следобед се прибираме от стрелби. Край една долчинка забелязвам заешки ушенца Имах икономисани дузина патрони за АК. Без много да мисля взех на прицел зайчето, сложих предпазителя на "единична" и лекичко натиснах спусъка :fire: :fire: :fire: Ушичките паднаха :rock: Но ! О, чудо Заешките ушички отново се показаха :grrr: Отново на прицел, Бам :fire: и готово Обаче след секунди ушичките отново се подават За трети път ги гърмя и пак същата история - ушичките пак се показаха Е четвъртия път - вече на "автоматик" :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: и край ! Отивам аз да взема трофея и какво да видя натръшкани едно след друго цяло семейство зайци всеки с малка червена дупчица в десятката

            Comment


              #7
              посмали малко, де!
              „Аз, Драгомир, писах.
              Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

              Модератор на раздел "Военна Авиация"

              Comment


                #8
                подпоручикъ-летецъ написа
                Преди много-много години, "отбивах редовната военна служба в редовете на БНА" в гр. Сливница. Ученията в АУЦ бяха ежедневие. Един следобед се прибираме от стрелби. Край една долчинка забелязвам заешки ушенца Имах икономисани дузина патрони за АК. Без много да мисля взех на прицел зайчето, сложих предпазителя на "единична" и лекичко натиснах спусъка :fire: :fire: :fire: Ушичките паднаха :rock: Но ! О, чудо Заешките ушички отново се показаха :grrr: Отново на прицел, Бам :fire: и готово Обаче след секунди ушичките отново се подават За трети път ги гърмя и пак същата история - ушичките пак се показаха Е четвъртия път - вече на "автоматик" :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: :fire: и край ! Отивам аз да взема трофея и какво да видя натръшкани едно след друго цяло семейство зайци всеки с малка червена дупчица в десятката

                Йе-е-е-е-е-с! Оттогава по Сливнишко зайци -тц, хич.
                Като изби там зайците, я кажи къде изби рибата?

                Comment


                  #9
                  Я, няма ли вече зайци по тоя край :sm186: А рибата избихме в Алдо Моро - демек Алдомировци - на 4 км. от Сливница. Ама не бях аз, а "колегите" от Учебния танков полк

                  Comment


                    #10
                    Аз водата в Алдо Моро без малко да я ползвам за питейна, след като едни ме оставиха там 2 дена без водоноска. Ама се сдържах, тъй като докопах на едни "зиладжии" тубата за двигателя......
                    М`да, какви работи. Та рибата аз я оставих да диша, че инак на втория ден щях да пресуша всичко.

                    Comment


                      #11
                      7.62мм куршумите не правят ли големи дупки вместо малка "червена дупчица "?
                      „Аз, Драгомир, писах.
                      Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                      Модератор на раздел "Военна Авиация"

                      Comment


                        #12
                        Не, бе, те като уцелят главата, я махат цялата, и заека става готов за печката.

                        Comment


                          #13
                          подпоручикъ-летецъ написа
                          Я, няма ли вече зайци по тоя край :sm186: А рибата избихме в Алдо Моро - демек Алдомировци - на 4 км. от Сливница. Ама не бях аз, а "колегите" от Учебния танков полк
                          С бомбички?

                          Comment


                            #14
                            Едни танкисти дето са служили с баща ми са гърмели със 122мм бомбички в едно езеро.
                            „Аз, Драгомир, писах.
                            Аз, Севаст Огнян, бях при цар Шишман кефалия и много зло патих. В това време турците воюваха. Аз се държах за вярата на Шишмана царя.“

                            Модератор на раздел "Военна Авиация"

                            Comment


                              #15
                              Ето на. Не стига, че все на първа линия, а сега и гърмели в езеро. Нещо са го набедили танкиста - със 122мм май иззад гърба му, от храстите, в езерцето са гърмели гаубичари от подръжката му.

                              Comment

                              Working...
                              X