Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брат?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Брат?

    Нов руски филм, някой гледал ли го е? Още не съм, но изглежда доста забавен. Май става дума за някакви дребни мутри и има едни хлапаци с оръжие от ВСВ
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Ми той не е нов /1997/, даже има и втора серия
    Повече тук: http://brat2.film.ru/
    "I'm a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"

    Comment


      #3
      А, ок. Аз всъщност имам и двата.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Брат

        Imperial написа
        Нов руски филм, някой гледал ли го е? Още не съм, но изглежда доста забавен. Май става дума за някакви дребни мутри и има едни хлапаци с оръжие от ВСВ
        Много як филм , един без да иска го направиха най-голямиа килър на мафията , втората е също толкова свежа.
        На тоязи му се радвам на методите с които ги изтребваше! Ам приятно зяпане !
        Аз се снабдих със нещо много архивно и свежо : 7 те самурай на Курасава !
        Сега го пускам да видя що да дивотия е сътворил този пич !

        Comment


          #5
          gstg написа
          Много як филм , един без да иска го направиха най-голямиа килър на мафията , втората е също толкова свежа.
          На тоязи му се радвам на методите с които ги изтребваше! Ам приятно зяпане !
          Аз се снабдих със нещо много архивно и свежо : 7 те самурай на Курасава !
          Сега го пускам да видя що да дивотия е сътворил този пич !
          Искаш да кажеш, че не си гледал "7-те Самураи" ? :sm113: :imperial:
          Шегувам се разбира се, последният път когато го даваха по българската телевизия, или по-скоро аз като го гледах за последно - беше когато имахме още 1-ва и 2-ра програма :1087:
          "I'm a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"

          Comment


            #6
            Ky3Mu4 написа
            Искаш да кажеш, че не си гледал "7-те Самураи" ? :sm113: :imperial:
            Шегувам се разбира се, последният път когато го даваха по българската телевизия, или по-скоро аз като го гледах за последно - беше когато имахме още 1-ва и 2-ра програма :1087:
            Имам някакви спомени от тези години , като идвах лятото при баба в БГ съм зяпал по малко синьо лято или нещо такова . Останалото време зяпах едни други програми дето да не ти разказвам !
            А филма 7 те самураи ми хареса , интересен разказвач е Курасава.

            Comment


              #7
              Аз съм гледал само първата част!!Интересен е и представя истинския живот на руснаците.Става дума за филма``Брат``
              Pro Deo fide et Paria

              Comment


                #8
                dadga написа
                Аз съм гледал само първата част!!Интересен е и представя истинския живот на руснаците.Става дума за филма``Брат``
                Е чак пък истинския живот . Има си доста доза екшън, едно голямо навеждане към американския пазар !
                Но иначе филма си го харесвам :twisted:

                Comment


                  #9
                  Я думаю, что это не истинная Российская жизнь. Особенно по количеству трупов. Похожая жизнь была до 1995-97 года. Кстати, фильм "Бумер" чем-то сходен с Братом (1), но на мой взгляд более интересен. Другое дело, что фильмы "Брат"1 и 2, в сво¸ время были практически "культовыми" среди молодежи, особенно за счет "крылатых" фраз. Но наверное они понятны только Русскоязычным
                  По поводу Брата 2, в сво¸ время были даже гневные публикации в
                  Украинских СМИ, там есть некоторые моменты, показывающие пребывания Героев фильма в США и встречи их с земляками "бендеровцами". И в одном моменте, когда актер Сухоруков
                  добивает киллера-бендеровца он говорит ему , что это за Севостополь.
                  Касательно Болгарии-Один интересный момент запомнился мне в фильме,
                  когда один брат называет Филиппа Киркорова Румыном, а ему возражают, что тот Болгарин, то брат спрашивает:"А какая разница?"
                  "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                  Comment


                    #10
                    Кстати, актер -главный герой фильма Брат и Брат2 погиб несколько лет назад, снимая фильм про Чечню.
                    "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                    Comment


                      #11
                      Спасибо Виталий, я вообще то етот фильм пока не смотрел, хотелось бьi, но не могу найти. Есть вопрос такой, тьi видел фильм "Чеченский капкан" и "Миротворцьi"? Если да, то какие у тебя впечатления? Я смотрел только второй, и не думаю что буду опять, очень тяжельiй ИМХО
                      "I'm a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"

                      Comment


                        #12
                        Нет, я эти фильмы не смотрел, (Чеченский капкан-документальный фильм?) Раз ты рекомендуешь, то обязательно посмотрю...
                        Но я думаю, что никакого особо тяж¸лого чувства от просмотра этих фильмов
                        не будет.
                        Для меня самый тяж¸лый фильм (наверное единственный, но это было достаточно давно) это- "Чистилище", про Чечню, Грозный 1995 года. Снимал А. Невзоров. Мне аж дурно стало. Но тогда это было в новинку...
                        "Россия безразлична к жизни человека и к течению времени. Она безмолвна. Она вечна. Она несокрушима..." Томас КАРЛЕЙЛЬ .

                        Comment


                          #13
                          "Бригада" е подобен филм, на мен много ми хареса, както и на всички мои приятели, които са го гледали. Снимала го е компанията, която е правила "Баварец", но е по-добър.
                          А някой гледал ли е "Московская жара"?
                          По моя преценка съм обективен.

                          Comment


                            #14
                            виталий написа
                            Чеченский капкан-документальный фильм?
                            Ага, там их 5 серий насколько знаю, только мне зарубежом их не найти. Насколько помню, на
                            "Братишке" есть ссьiлки, но из Германии очень медленно грузятся.

                            Ако някой иска линк за "Миротворци" нека ми пише на лична. От сега ви предупреждавам че филмът има някои много тежки кадри, заради които /макар че се смятам със здрава психика/ не бих го гледал пак. :vb_sad:
                            "I'm a fuel injected suicide machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"

                            Comment

                            Working...
                            X