Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Band of brothers- отряд от братя

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Band of brothers- отряд от братя

    Я да ви изгъделичкам , това е продукция на НВО воянна тематика , втората светойвна война по действителен случай !Десанта в нормандия е темата.
    10 епизода филм + още един как е направен филма !
    Ако някои го е изгледал да даде линка на другите да го изгледат че е много готин !
    Списък на епизодите :
    1 Currahee
    2 Day of days
    3 Carentan
    4 Replacements
    5 Crossroads
    6 Bastogne
    7 The breaking point
    8 The last patron
    9 Whay We faight
    10 points
    11 bonus

    А може и да разменим за нещо подходящо имам го в DivX на 11 диска , качеството е перфектно!
    :fire:

    #2
    Уффф аман от тая Нормандия още ми държи ВЛАГА кървищата от Спасяването на Райън та сега и това. Гледайте "Иваново дейтство".

    Comment


      #3
      Аз избягвам новите американски военни филми, след Райън наистина просто не мога да ги трая.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Erich Von Manstein написа
        Уффф аман от тая Нормандия още ми държи ВЛАГА кървищата от Спасяването на Райън та сега и това. Гледайте "Иваново дейтство".
        Стига бе , аз съм фен на Време Разделно

        Comment


          #5
          Аз на Шрек но това няма значение. Спасяването съкс само Джаксън набожния снайперист ми хареса.

          Comment


            #6
            Imperial написа
            Аз избягвам новите американски военни филми, след Райън наистина просто не мога да ги трая.
            Гледай Мел Гибсън.

            Comment


              #7
              В "Бяхме войници" ли?

              Comment


                #8
                На Мел Гибсън му имам повечето филми , а този верно си струва , не е поредната кино измислица а е правен по истински случай както и да е , мислех че го знаете !

                Comment


                  #9
                  KG125 написа
                  Гледай Мел Гибсън.
                  :wall::wall::wall:
                  Гледах го и даже съм писал коментар за него в едно есе дето писах за американското кино за един от курсовете ми.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    Империял , като гледам картинките , и репликата за Мел гибсън ми идва да споделя че ми идеше същото да го направя в средата на филма : страстите Христови.

                    Comment


                      #11
                      Него пък въобще нямам намерение да го гледам.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        Това Band of Brothers го даваха по History Channel тука и гледах един-два епизода. Аз не си падам толкова по ВСВ, така че не го гледах целия и не мога да дам оценка (пък и го даваха почти в полунощ, а аз всяка сутрин ставам рано за работа). След стотици епизоди на Приятели някак си Рос Гелър (сега му забравих името на актьора) като воин не ми се връзва. Ако не друго, мисля че предлага доста добро зрелище като за сериал.

                        Comment


                          #13
                          Imperial написа
                          Него пък въобще нямам намерение да го гледам.
                          Ех да ме беше посъветвал преди да го гледам ! :wall: :wall: :wall:

                          Comment


                            #14
                            TVV написа
                            Това Band of Brothers го даваха по History Channel тука и гледах един-два епизода. Аз не си падам толкова по ВСВ, така че не го гледах целия и не мога да дам оценка (пък и го даваха почти в полунощ, а аз всяка сутрин ставам рано за работа). След стотици епизоди на Приятели някак си Рос Гелър (сега му забравих името на актьора) като воин не ми се връзва. Ако не друго, мисля че предлага доста добро зрелище като за сериал.
                            Не е Рос Гелър а Дейвид Шуимер! Всъщност той озгоря в първия епизод !
                            Трябвало е да го гледаш , първия епизод беше най-слаб :vsad:

                            Comment


                              #15
                              Сериалът по мое скромно мнение е добър. Всъщност ако гледате втората серия ще откриете странна прилика с една добре позната компютърна игра за ВСВ - Medal of Honor , която е правена по мотиви от сериала. Да не кажа, че направо са крали цели сцени от него
                              We don't see things as they are, we see them as we are
                              ---Anais Nin----

                              Comment

                              Working...
                              X