Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фаренхаит 9.11

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Фаренхаит 9.11

    Я си кажете мнението за този филм , момчета , интересно ми е да го видя.
    Аз смятам че е задължителен макар и забранен. Мур не само е намекнал за Дж. Буш.

    #2
    Забранен?
    Защо да е задължителен? Няма никаква стойност, освен пропагандна.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Imperial написа
      Забранен?
      Защо да е задължителен? Няма никаква стойност, освен пропагандна.
      Солно пропагандна , я да помислим ?
      А не , хареса ми острия тон срещу президента им !
      Но пропаганда ...

      Comment


        #4
        Пропаганда = необективно представяне на определени събития и факти в светлина, която благоприятства дадена политическа позиция.

        А какво имаше предвид със "забранен"?
        albireo написа
        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

        Comment


          #5
          Имахме стара тема преди

          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Imperial написа
            Имахме стара тема преди

            http://forum.boinaslava.net/showthread.php?t=5601
            Съжалявам , сега я погледнах
            благодаря все пак

            Comment


              #7
              Imperial написа
              Пропаганда = необективно представяне на определени събития и факти в светлина, която благоприятства дадена политическа позиция.

              А какво имаше предвид със "забранен"?
              Наложи се да го дпращам във лап-топа на детето до щатите , защото там не се излъчва , и по принцип трудно се намира.
              Администрацията и Буш са го забранили. не се шегувам !

              Comment


                #8
                gstg написа
                Наложи се да го дпращам във лап-топа на детето до щатите, защото там не се излъчва и по принцип трудно се намира.
                Администрацията и Буш са го забранили. не се шегувам !
                Сериозно?

                А знаеш ли, че го даваха по кината няколко седмици и изкара 130 милиона долара приходи? :lol:
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  #9
                  Imperial написа
                  Забранен?
                  Защо да е задължителен? Няма никаква стойност, освен пропагандна.
                  И аз знам че не е забранен, обаче младежо , не мога да се съглася че няма стойност освен пропаганда... не че нея я няма
                  may the Force be with you

                  Comment


                    #10
                    Imperial написа
                    Сериозно?

                    А знаеш ли, че го даваха по кината няколко седмици и изкара 130 милиона долара приходи? :lol:
                    тъпо , не успях да го купя на ДВД , бе както и да е , Империал все още не вдява но както и да е , петък вечер по виасат експлорер , дават шоуто на Муур ! Ам често споменава този факт!

                    Comment


                      #11
                      Откога Амазон продава забранени филми?



                      Освен това го има и в големите магазини и въобще навсякъде. Не знам кой какво те е излъгал.
                      Last edited by Imperial; 01-02-2005, 21:17.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        За Бога, стига с тази световна конспирация! "Цензурите" дори и да ги има, знаят, че "забрененият плон е най-сладък".
                        "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                        И други затворници
                        нека четат пред вратите
                        нашата памет остъклена
                        с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                        Comment


                          #13
                          gstg написа
                          Наложи се да го дпращам във лап-топа на детето до щатите , защото там не се излъчва , и по принцип трудно се намира.
                          Администрацията и Буш са го забранили. не се шегувам !
                          Стига бе, човек. Администрацията не може да забранява филми в САЩ. Не го пускаха самите разпространители, щото си е чиста проба пропаганда. Но го дават повече от достатъчно и е една голяма лява глупост.
                          Не на нас тия, дето сме се нагледали на комунистически документалки навремето.
                          Па и Майкъл Мур изкара 6 ли 10 ли милиона зелени човечета от него. Егати забраната!

                          Впрочем, има някакъв отговор "... (не знам си колко) градуса. Температурата, при която умира мозъка". Но не помня чии беше и не знам какво представлява.

                          Comment


                            #14
                            Han Solo написа
                            И аз знам че не е забранен, обаче младежо , не мога да се съглася че няма стойност освен пропаганда... не че нея я няма
                            Пълна манипулация, според мен. Както и другите работи на тоя елемент Мур.

                            Comment


                              #15
                              Филма ми хареса и се вижда колко прост е Буш, аз по принцип много го мразя. Наистина може да се каже че има пропаганда но мисля че нищо не преувеличава във филма.
                              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                              Comment

                              Working...
                              X