Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За Араслан и компания и.........

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    За Араслан и компания и.........

    за всички които се интересуват от епохални битки вижте това
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    #2
    Бе всичко хубаво, ама май Саладин е лошия, пък рицарите добрите. :tdown

    Comment


      #3
      Гледай на това като на фентъзи филм Иначе няма да ти е кеф, непрекъснато ще викаш "АААА каква е тая простотия, това изобщо не е било така!!!"

      Или очакваш американски филм, в който арабите да са добрите, особено сега???
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        Да, то от това което видях наистина ще прилича на фентъзи филм. Нищо. то и Троя не беше кой знае какво, така че този филм едва ли ще е толкова лош в сравнение с останалата холивудска продукция.

        Comment


          #5
          :shrug: Тва правят, тва гледаме.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            масови сцени а?!Само нещо това влюбване в чуждоземна принцеса ми мирише на развалена риба...Навсякъде тая любов е бъркат бе аман :not: иначе гледам масови сцени ще има :nod: Дано комерсиализма да не осере иначе талантливия Ридли Скот.Съмнявам се че ще достигне Гладиатор(мисля че това е Филмът!!!) но все пак ще е приятно да гледаме мелета между рицари и сарацини( :sm100: Разделяй и владей ако следвахме тази максима май щяхме да сме на 3 морето още )
            Last edited by Araslan; 25-01-2005, 00:50.
            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

            Comment


              #7
              Гладиатор-на този филми ми хареса само началото, когато легионът се подготвяше за битка и самата битка, останалото не ми хареса изобщо-пълна боза
              То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

              Comment


                #8
                Мда, Гладиатор беше нещо малко като Смело Сърце, ама Смело Сърце си остава ненадминат. Ще почакаме и ще видим какъв ще е този филм за Хоспиталиерите.

                Comment


                  #9
                  Съмнявам се чи филма ще акцентира върху Хоспиталиерите
                  ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                  Comment


                    #10
                    Гладиатор си беше добро филмче и наистина и на мене най-много ми хареса битката с германските племена в началото.

                    Троя за мен лично си беше пълна боза

                    Смело сърце просто класика и сигорно защото много се кефя на шотландците и тяхното уиски :drink2:

                    А настоящия филм предполагам че няма да е лош. Някой път много ме кефи да гледам филми само с мелета Дори искам да направят точно такъв филм без никакъв смисъл а само пуцаница :fire: обаче едва ли
                    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                    Comment


                      #11
                      Aми филм само с пуцаница е Блек хоук даун.
                      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                      Comment


                        #12
                        Него съм го гледал и наистина беше добре направен. Но този филм отново показва че американците си пъхат носа навсякъде и се мъчат да управляват света и все правят военни конфликти някъде по света, макар че за нас с тебе това е добре нали мислим след 2-3 годинки да ходим на някоя мисийка
                        Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                        Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                        Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                        Comment


                          #13
                          Ами аз ако се бия за САЩ НАТО или Франция ще да го правя заради самата битка и най-вече обучението което е на доста по-високо ниво от колкото в нашата армия.Кой знае един дем може да стана и инструктор на българските командоси(ех мечтиииии ).E на Запад и заплатки дават ама войник не се става заради пари все пак по лесно и доходоносно е да станеш мутра
                          ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                          Comment


                            #14
                            Според мен най-добрите специални части на Балканския имат сърбите.
                            Pro Deo fide et Paria

                            Comment


                              #15
                              Parabellum написа
                              за всички които се интересуват от епохални битки вижте това
                              http://www.kingdomofheavenmovie.com/
                              Аве гледа ми се филм с яки батални сцени,тоя май ще е такъв, не кат бай Сашо

                              Comment

                              Working...
                              X