Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измама...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Измама...

    Изтеглих 681 - Величието на Хана

    И какво се оказа? Че е с английски дублаж и български субтитри!!! :sm186::x
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    Ами да.Тази версия на филма е правена за износ.Гледал съм я навремето по TV1000
    То исторически филми в България не се правят, щото няма продуктово позициониране - Симеон Цветков 2012г.

    Comment


      #3
      Ами то парадокса е че по българските ТВ канали го въртят по този начин...Аз също го изтеглих преди 4 5 месеца но като видях само българските субтитри и направо го изтрих развали ми се целия кеф(не че филма е нещо особено де ама все пак)
      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

      Comment


        #4
        Хъм това което и аз знам е че той е правен така... въобще не съм сигурен че има вариант на български, и в фирмата която аз работя - варианта е англоезичен....
        пуснах току що едно търсене виж каво излезе:
        Last edited by Han Solo; 20-01-2005, 15:00.
        may the Force be with you

        Comment


          #5
          Българската версия беше 3 - 4 епизода.. Тове е за износ, монтаж е от тях, с леко променен сюжет и озвучен на английски. Навремето гледах интервю с човека който го е правил..
          Той, и някакъв чужденец..



          .
          ..И кажи ми ти страннико,
          чувал ли си звук,
          по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

          Comment


            #6
            Да и аз си спомням, че имаше българска версия, давали са я по телевизията.
            albireo написа
            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

            Comment


              #7
              По Канал 1 съм е гледал беше 3 епизода.Тази версия сравнение с оригинала е като да гледаш първите варианти на Властелина и да ги сравняваш с икстендит версиите...
              ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

              Comment


                #8
                Англоезичната версия е доста орязана - спор няма!


                .
                ..И кажи ми ти страннико,
                чувал ли си звук,
                по- велик от тропота на хиляди коне!!?...

                Comment


                  #9
                  BAGA_TUR написа
                  Българската версия беше 3 - 4 епизода.. Тове е за износ, монтаж е от тях, с леко променен сюжет и озвучен на английски. Навремето гледах интервю с човека който го е правил..
                  Той, и някакъв чужденец...
                  А на мен ми е преподавал човека който е режисирал Хан Аспарух ... И от него знам някоя и друга история за снимането... А Людмил Стайков до момента не признава съвсем кратката версия въпреки че признава че е получил еднин добър урок по монтаж от щатския екип премонтирал филма... а има и еднин много добър израз за ситуации като тая: Да пишат могат и калфите, да задраскват само майсторите...
                  А в ситуацията изискването е било филма да е толкова голям - три серии
                  may the Force be with you

                  Comment


                    #10
                    Аз съм гледал и оригинала,и филмът за износ.Разликата е само в това,че този за износ е орязан и е узвучен на английски.
                    Pro Deo fide et Paria

                    Comment


                      #11
                      A това "САМО" ли е?(между другото се пише озвучен)
                      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                      Comment


                        #12
                        А защо дават само варианта за износ по сателита? Знам, че над 20 млн. билета са били продадени за всяка серия, т.е. всеки българин го е гледал, но аз не съм бил роден тогава. Въобще давали ли са скоро многосерийния филм? А и в Интернет намирам само 681-Величието на хана
                        Парада ще командвам аз! (О.И.Бендер - велик руски комбинатор)

                        Comment


                          #13
                          E, види и е приятно да се гледа. Йосиф Сърчаджиев е направил супер роля на императора.

                          Иначе авторите имат няколко издънки - прочутата е с маратонките, но има и други. Така например, не знам кой ги научи, че цървулите са продукт на техническия прогрес и тогава българите не са ги имали, та бяха обули едни деца в нещо като кожени партенки
                          Също и сцената, в която в която ханът иска прави секс в присъствието на Велизарий и му казва, че "при тях това не е тайна". Плоскоразбрано езичество, ей!

                          Но филмът може да се гледа.

                          Comment

                          Working...
                          X