Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Снимки на български войници и офицери от ВСВ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Снимки на български войници и офицери от ВСВ

    Започвам с това че нещо взе да ми писва да се занимавам само с германските офицери и техните награди. По света има достатъчно запалени обаче кой се интересува от българските войници и офицери?
    Ще ви замоля - всеки който разполага със снимки на български офицери или обикновени войници и знае имената им да ги слага или в тази тема или да прави тема за всяко отделно име докато се съберат теми за отделен раздел. Мисля, че това е едно добро дело. Без капка ирония. Имената и лицата трябва да се знаят. Доколкото имам някаква представа Капитана май разполага с някакви снимки или се лъжа? Въобще чувствайте се длъжни да слагате снимки. Всъщност дори да не знаете името на войника но да имате негова снимка - слагайте. Това ще послужи за нещо по-нататък.

    #2
    Виж галерията
    We don't see things as they are, we see them as we are
    ---Anais Nin----

    Comment


      #3
      :o и така пробвах така също ама нещо нищо не виждам в Галерията :sm186:
      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

      Comment

      Working...
      X