Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Младите лъвове"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "Младите лъвове"

    Искам да попитам някой чел ли е тази книга на Ъруин Шоу? Ако да интересна ли е и от къде мога да си я купя?
    Last edited by Shelenberg; 09-01-2005, 02:52.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    #2
    Shelenberg написа
    Искам да попитам някой чел ли е тази книга на Ървинг (или Ъруин) Шоу? Ако да интересна ли е и от къде мога да си я купя?
    Книгата е много добра(с нея си изкарах държавния изпит по руски в УНСС ) но не съм я виждал на български а руското издание което имам е от 1993 г. и не знам дали може да се намери вече
    Can't talk! Got to Shoot!

    Comment


      #3
      Книгата е от Ъруин Шоу. Има я на български и е абсолютно възможно да се намери.

      Comment


        #4
        Книгата е добра,по мое мнение е по-хубава от "Богат,беден" и я има на български,вземал съм я от бибилиотека,изданието е някъде от началото на 90-те години на 20в
        "Прави каквото трябва,да става каквото ще!"

        Comment


          #5
          Имаше и не лош филм по нея, гледал съм го бая отдавна, но си спомням, че ми хареса .

          Comment


            #6
            Голям формат червена мека корица. Абе може да се намери ако я искаш наистина ще ти я намеря.

            Comment


              #7
              Erich Von Manstein написа
              Голям формат червена мека корица. Абе може да се намери ако я искаш наистина ще ти я намеря.
              О сега се сещам че и аз съм го виждал това издание за което пише Манщайн обаче то е от хиляда и балканската и ме съмнява да го има другаде извън библиотеките
              Can't talk! Got to Shoot!

              Comment


                #8
                Аз го имам някъде вкъщи това издание но не се сещам къде е. Между 1985 и 1992 мога да го датирам според корицата която е била много разпрострарена. Тогава е бумът на меките корици. За онова време де.

                Comment


                  #9
                  Ами първо ще потърся на едно място и ако не я намеря Манщайн може и да те помоля да ми я намериш.
                  Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

                  Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

                  Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

                  Comment


                    #10
                    Чел съм я многократно - много съм доволен.В сравнение с Богат-беден е много по-добра
                    П.В.

                    Comment


                      #11
                      Сигурен съм че в нашата градска библиотека е има(всъщност има учудващо доста книги).
                      ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                      Comment


                        #12
                        В Софийската градска за ВСВ :tdown :tdown

                        Comment


                          #13
                          Вземал съм я от библиотеката в Добрич.Чудесна е!ВСВ от гледната точка на обикновени американски и немски войник.По-добра е от филма,според моето скромно мнение.

                          Comment


                            #14
                            Ами то до сега не знам филм да е по добър от книгата по която е правен.
                            ...Българите това е народът,който имаше всичко което е пожелавал,народ в който е придобивал титли онизи който е купувал благородството си с кръвта на неприятеля,народ при който бойното поле прославя рода,понеже у тях без колебание за по-благороден се смята ония,чието оръжие е било окървавено повече в сражение...

                            Comment


                              #15
                              Аз знам един. "Есмералда" :lol:

                              Comment

                              Working...
                              X